Bağcılar’da Ismarlama Ayakkabı

Bağcılar’da Ismarlama Ayakkabı

Kaliteli ayakkabı nedir diye sorsalar herhalde hemen hemen hepimizin ortak düşüncesi özel olsun ve rahatım ile şıklığım bütünleşsin isteriz. Peki özellikle büyükşehirlerde yoğun iş temposu arasında böyle bir lüksü arayıp da bulmakta zorlananlar için kaliteli bir ayakkabı sahip olanın artık çok daha kolay bir hal aldığından bahsetsek sizleri çok şaşırtmış olmayız desek yeridir. İstanbul Bağcılar’da Ismarlama ayakkabı hizmetinden yararlanmak isteyen İstanbul’lu ziyaretçilerimiz istedikleri ayakkabı modelini kişiye özel ayakkabı hizmeti sağlayan Asil Kundura sayesinde temin edebiliyorlar. 

Bağcılar Sipariş Ayakkabı

İstanbul’da ısmarlama ayakkabı hizmeti konusunda araştırma yapan insanların özellikle Türkiye’nin her yerine sipariş ayakkabı hizmeti ile profesyonel ayakkabı üretim hizmeti veren Asil Kundura’dan haberdar olması işlerini oldukça kolay hale getiriyor. Özellikle de nüfusunun kalabalık olması ile bilinen İstanbul Bağcılar’da ikamet eden vatandaşlar istedikleri ayakkabı modelini sipariş vererek istedikleri ayak numarası ve renk seçeneğinde temin edebiliyorlar.

Bağcılar’da El Yapımı Ayakkabı

Bir internet sitesinde çok hoşunuza giden ayakkabı modelini ayağınıza özel olarak yaptırmak istiyorsunuz fakat bunu nasıl ve nereden yaptıracağınız konusunda en ufak bir fikriniz yoksa üzülmeyin. Asil Kundura sizin için özel ayakkabı hizmeti verirken el yapım ayakkabı sistemi sayesinde istediğiniz ayakkabıyı belirteceğiniz renk ve numarada özel olarak yapıp hazırlıyor. Üstelik birinci sınıf kalitede gerçek deri ürünleri yaparak ayak sağlığınıza kalite ile hizmet veren bu firma ile artık istediğiniz ayakkabıya 7-24 ulaşmanız mümkün.

Bağcılar'da El Yapımı Ayakkabı

Bağcılar’da El Yapımı Ayakkabı

Ismarlama ayakkabı yaptırmak için tek yapmanız gereken alt kısımda yer alan telefon numarası üzerinden iletişim kurarak ya da whatsapp üzerinden mesaj göndererek sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi