Bağcıklı Erkek Spor Ayakkabı

Bağcıklı Erkek Spor Ayakkabı

Bu yılın en trend modelleri, en şık aksesuarlar ve en çarpıcı deri renkleri Asil Kundura’da. Özellikle erkek spor ayakkabı modellerinde kullandığımız en güncel aksesuarlar dış görünümünüze muazzam bir şıklık katacak. Bağcıklı erkek ayakkabıları ayak kontipiye kısmını sarması bakımında kullanımı en rahat ayakkabılardır. Bir çok mağazada bilinen modellerin aksine kendi beğeninizin oluşturduğu tasarım modellerde , el yapımı işçilik ile tasarlıyoruz. Sizin beğendiğiniz ayakkabıyı beğendiğiniz, renk ve aksesuarlarla hazırlıyoruz. Kişiye özel sipariş ayakkabı adı altında bu özel sistemimiz sayesinde önceden belirlenmiş ürünler yerine kendi güncel modellerinizi Asil Kundura sayesinde oluşturabilir ve yaptırabilirsiniz.

Özel Tasarım Bağcıklı Erkek Spor Ayakkabı

Kişiye Özel Tasarım Ayakkabı

Kullandığımız malzeme kalitesi ve el yapımı işçilik dünya standartlarında olup kesinlikle fabrikasyon bir üretim içermiyoruz. Ürünlerimiz işinde uzman usta kişiler tarafından büyük bir insan hassasiyeti ile yapılır. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesine özel sipariş tasarım ayakkabı üreterek müşteri memnuniyetimizi ve müşteri ağımızı geliştirmiş bulunmaktayız. Ayakkabı siparişlerinizde kullanmış olduğumuz en yeni şık aksesuarlar sizin daha şık ve harika görünmenizi sağlayacak.

Ayakkabı Üretim Aşaması

Kişiye özel sipariş ayakkabı üretimindeki hassasiyetimiz siz müşterilerimiz için işimizi en iyi şekilde yaptığımızın kanıtıdır. 30 ila 50 ayak numarasına kadar ayakkabılarınızı yapabiliyoruz. Üretim aşamasından 7 ila 10 iş günü içerisinde adrese teslim ediyoruz. Ayrıca ayak problemleri olan kişiler için bire bir ayak profilinize göre size özel ürettiğimiz kalıplar sayesinde, ayak problemlerinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz. Parmaklarınızda veya ayaklarınızın belirli bölgelerinde oluşan tarak, kemik problemleri, topuk problemleri, ayakta kısalık gibi bilinen ayak sorunları için kesin çözümler sunan Asil Kundura 1974 yılından bu yana ürettiği kişiye özel tasarım ayakkabılar ile istediğiniz kaliteyi size sunuyor.

Kişiye Özel Bağcıklı Erkek Spor Ayakkabılar

Özel Ayakkabı Siparişi

İnternet alışverişinde güvenilir kurumsal kimliğimiz ile özel sipariş ayakkabı üretiminde kalitemizi ve el yapımı işçilik detayımızı sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Pinterest, İnstagram, Facebook sayfalarımızdan ve web internet mağazamızdan ürünlerimizi görebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan bilgi alabilir, siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi