Bağcıklı Erkek Kösele Botlar

Bağcıklı Erkek Kösele Botlar

Bu sonbahar kış erkek botlarınız Asil kundura’da. Birbirinden özel renkler en sıra dışı şık tasarımlar ve aksesuarlar kullandığımız ve en önemli özelliğimiz olan el yapımı kaliteli işçiliğimizle, farkımızı ayaklarınızda hissedin. Ayakkabıda kalitenin simgesi olarak kabul ettiğiniz hakiki deri ve el yapımı kösele ayakkabılarınızın uzun ömürlü kullanımınızı sağlıyor. Kışlık botlarda 1. sınıf deri kalitemiz, bağcıklı ve tokalı erkek botlar dikkatleri ayağınıza çekecek.

El Yapımı Bot Modelleri

Erkek botlarda kullandığımız el yapımı kösele ve özel tasarımlarımızdan olan el yapımı kösele çalışmalarımız beğeninizi kazanacak ustalık şaheserlerimizden.

Özel Tasarım El Yapımı Kösele İşlemeleri

Sadece Asil Kundura’ya özel bir stil olan el yapımı kösele işlemeleri botlarınızın yüz görünümündeki şıklığı botlarınızın tamamında farkedeceksiniz. Birbirinden farklı bir çok desen çeşidi ve kösele renkleri botlarınızda muhteşem bir şıklık sunuyor. Yapımında kullanılan özel silikon bombeler deforme ve kırışıklık engelleyici özelliği sayesinde botlarınız hep ilk günkü görünümünde kalır.

Hakiki Kösele Botlar Ustalık İşidir

1974 yılından bu güne ürettiğimiz her ayakkabıda ustalık ruhumuzu ortaya koyup şıklığı, kaliteyi ve rahatlığı içinde barındıran en kaliteli ayakkabılar yapıyoruz. Ayakkabı yapmak bir ustalık ve sanat işidir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük sermayemizdir. Bu yüzden ürettiğimiz her siparişimizi en ufak detayına kadar büyük bir titizlikle, el emeği göz nuruyla yapıyoruz. Asil kundura’da üretilen ayakkabıları kullandığınızda zaten gerçek kaliteyi, benimseyecek ve göreceksiniz.

Bağcıklı Kösele Botlar

Birbirinden özel ve sıra dışı modellerimizi ve çalışmalarımızı sizlerde instagram sayfamızdan görebilir ve WhatsApp iletişim hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Ayakkabıda aradığınız kalite ve asalet Asil Kundura’da.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi