Ayakkabı Vurmasına İyi Gelen Yöntemler Neler?

Ayakkabı Vurmasına İyi Gelen Yöntemler Neler?

Çok güzel bir ayakkabı beğendiniz ve almaya karar verdiniz. Giydikten birkaç dakika sonra ayakkabı vurması dediğimiz sıkıntı ile karşılaştınız. İşte böyle bir durumda ne yapılmalı ve ayakkabı vurmasına iyi gelen yöntemler neler işte sizin için özel olarak hazırladığımız yazımızda.

1- Aldığınız erkek ya da bayan ayakkabı modeli çok hoşunuza gitti fakat ayağınızı vurmasından korkuyorsanız, ayağınıza deodorant sıktığınızda aldığınız ayakkabı ayağınıza kolaylık sağlayacaktır. Ayağınızın ayakkabı içinde rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayan deodorant yöntemi çok sık kullanılır. Böylece topuk kısmının su toplamasını da önler.

2- Ayakkabınızın vuran yerine iç kısımdan sürdüğünüz diş macunu ayağa iyi geldiği söylenmektedir.

3- Aloe vera türü bir bitkinin çok faydalı olduğu bilinmekle birlikte bu bitkinin yaprağının iç kısmında yer alan jelin ayakkabının vurduğu ayak kısmına sürdüğünüzde şişkinliğe iyi geldiği, ayrıca kızarıklığı kısa sürede geçirdiği söyleniyor.

4- Ayağı vuran ayakkabı için bir diğer yöntem de elma sirkesidir. Su toplayan yere elma sirkesi sürülmesi durumunda enfeksiyon durumunu engellediği söylenir.

5- Pişik kreminin ayağı vuran ayakkabı için bir çözüm olduğu bilinir. İç yarısında yer alan çinko oksit sayesinde enfeksiyon düşmanı, yara olan bölümü kurutup çabuk iyileşmesinde yardımcı olur.

6- Ayakkabı Vurmasına İyi Gelen yöntemlerden bir diğeri de siyah çay tamponudur. Sorunlu bölgeye uygulandığında şişkinliği azaltan bir etki yarattığı belirtiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi