Ayakkabı Siparişi Ver – Asil Kundura

Ayakkabı Siparişi Ver – Asil Kundura

Tüm Türkiye’de ayakkabı siparişi ver ve dilediğin ayakkabıya ulaş parolası ile siz değerli ziyaretçilerimize özel sipariş ayakkabı hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Erkek ve bayan ayakkabı siparişi alanında ülkemizin tüm noktalarına hizmet sağlarken, yurt dışı ayakkabı siparişi alanında da söz sahibi firma olma özelliği taşıyoruz.

 

Bayan Ayakkabı Siparişi Ver

 

Kadınların sürekli arayıp da ulaşamadığı ayakkabı modelleri için istediği ayakkabı modelini almak sorun olmaktan çıkıyor. Ülkemizin her yerine bayan ayakkabı siparişi hizmeti veren bir firma olarak, bayan topuklu ayakkabı modellerinden tutunda, bayan bot, ve çizme modellerine kadar tüm ayakkabı çeşitlerinde istenilen ayakkabının siparişini verebiliyorsunuz.

 

Bayan Ayakkabı Siparişi ve Özel Modeller

Bayan Ayakkabı Siparişi ve Özel Modeller

 

Erkek Ayakkabı Siparişi Ver

 

Yine aynı şekilde erkeklerin de mağaza ve dükkanlarda, internet sitelerinde arayıp da ulaşamadığı ayakkabı modellerine, veya bulduğu ayakkabının ayak numarasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu hiç düşündünüz mü? Siz yalnızca beğendiğiniz ve yaptırmak istediğiniz erkek ayakkabı modelini, 0534 526 79 07 sipariş sistemimize whatsApp ile bilgi vererek yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi