Ayakkabı Siparişi Kaç Günde Gelir?

Ayakkabı Siparişi Kaç Günde Gelir?

Kişiye özel tasarımlarla hazırlanan ayakkabı siparişi kaç günde gelir ve nasıl ayakkabı siparişi verebilirim gibi merak ettiğiniz sorulara yanıt oluyoruz. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabıları kişiye özel üretim sağlayan Asil Kundura farkı ile sizlerle buluşuyor. Hakiki deri ayakkabı, bot, çizme yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz alt kısımdaki iletişim sistemimizi kullanarak kolayca ve güvenilir şekilde en kısa sürede online ayakkabı siparişi verebiliyorlar.

Sipariş Ayakkabı Süresi (Ayakkabı Yapımı)

Dünyaca ünlü marka ve modelleri ayak yapınıza uygun şekilde bulmakta zorlananlar için ayağa özel ayakkabı üretimi mevcut. Üstelik 31-32 numara gibi küçük numara ayakkabı arayanlar kadar 46-47-48 numara gibi büyük numara ayakkabı arayanlara göre de her ayakkabı modeli renk ve stil gözetmeksizin yapılabiliyor.

Nasıl Kaliteli Ayakkabı Yaptırırım sipariş süresi

Nasıl Kaliteli Ayakkabı Yaptırırım sipariş süresi

Dünyanın en iyi ayakkabısı kalite ve standartları kadar ustalık ve işçilik ölçüleriyle de sizlerle buluşuyor. Hoşunuza giden ayakkabı modelini sipariş vererek sipariş ayakkabı süresi konusunda merak edenler için ortalama 10-14 gün aralığında kaliteli Ayakkabı Yapımı da mümkün.

Nasıl Kaliteli Ayakkabı Yaptırırım?

Farklı bir mağaza veya internet sitesinde görüp de bu benim olmalı dediğiniz, fakat numarasını bulmakta zorlandığınız ayakkabı modelini size özel olacak şekilde tasarlayarak kişiye özel üretim sağlıyoruz. Üstelik renk ve ayak numarası için dilediğiniz şekilde düzenleme seçeneğine sahip oluyorsunuz. Ortopedik ayaklar için de özel çalışmalar yapılırken tamamen kalite ve insan sağlığı gözetilerek ürünler büyük bir titizlikle hazırlanmakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi