Ayakkabı Kavgası Londra’da Can Aldı

Ayakkabı Kavgası Londra’da Can Aldı

Geride bırakmış olduğumuz Cuma günü olduğu iddia edilen ve saat 23.20 civarında İngiltere’nin Başkentinde Ayakkabı yüzünden bir araç içinde meydana gelen akılalmaz olayın ardından kaldırıldığı hastanede öldüğü belirtilen İngiliz Thomas Hulme’nin ölümüne sebep olduğu belirtilen arkadaşı yargıç karşısına çıktığı belirtildi.

Bazı City görevlileri ise eski arkadaşın bulunduğu iddia edilen minicab, Farringdon Road isimli aracın üst kısmında durmuş, sürücü de polis ve sağlık görevlilerini arayarak müdahale etmelerini istemişti. İngiliz emniyetinin yapmış olduğu soruşturma sonucunda 4 sıkı dostun yer aldığı mini cab’ta, hareket etmesinden birkaç kilometre sonra Ayakkabı yüzünden büyük bir tartışma meydana geldiğiniz belirtti. Ayakkabı Kavgası esnasında Güney Londra’ya ait Tooting’de ikamet ettiği belirtilen 23 yaşındaki genç adam Thomas Hulme, 32 yaşında olduğu belirtilen arkadaşı Alexander Thomson’un ayağında bulunan ayakkabısını ayağından çıkararak araçtan dışarı fırlattı. Bu duruma büyük bir öfke ile karşılık veren Thomson ise yumrukla karşılık vererek olayın büyümesine neden oldu. Baş kısmından almış olduğu darbe ile büyük bir yara alan Hulme, ambulansla götürüldüğü hastanede hayata veda etti.

İngiliz polis güçleri tarafınca insan öldürme suçlaması ile tutuklandığı belirtilen Güney Londra’nın Clapham kısmında ikamet eden Alexander Thomson, birkaç gün önce Old Bailey’de yargıç karşısına çıktığı ve oldukça sakin tavırlara sahip olduğu belirtildi. Mahkemedeki konuya bakan hakimin, kefaletle serbest bıraktığı belirtilen Thomson’un yargılanma süresi için 26 Eylül 2016 tarihinde devam edeceğini bildirdi. Ayakkabı yüzünden bir kavga çıkması ve sonucunun ölüme gitmesi ülkede konuşulmaya devam ediyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi