Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Büyük bir heves ile aldığınız ayakkabı daha ilk günden ayağınızı vurmaya başladı. Üstelik yara da yaptı ve bu durum hayli canınızı sıktı. Ya da tırnak batması, nasır gibi sorunlar oluşurken aldığınıza alacağınıza pişman olduğunuz bir ayakkabı ile baş başa kaldınız. İşte bu durum sizin için kâbus dolu bir zamanın başlangıcı gibi görünmekte. Bu ve benzer sorunlarla karşılaşmamak için ne yapılmalı, Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli, ayakkabı Alırken Dikkat edilmesi gereken püf noktaları neler? İşte tüm detayları sizler için özel olarak hazırladık.

AYAKKABI ALIRKEN DİKKAT

Alacağınız ayakkabıda öncelikli olarak ayağınıza ilk giydiğinizdeki konfor ve rahatlık çok önemli. Ayrıca biraz dar alayım, sonradan açar nasıl olsa, diyerek ayakkabı alanlar için kâbus dolu anlar baş gösterir. Dar ayakkabı ayağınızı sıkabilir, zamanla açacağını düşündüğünüz ayakkabı ayağınızda nasır, hatta kemik gibi sorunların oluşmasına da sebep olarak tümden rahatınızı bozabilir.

 

Doğru ayakkabı seçimi

 

Renk ve modelden önce ayağınıza göre olmasına özen gösterin. Yüksek topuk yapısına sahip ayakkabı tercih eden kişilerin ayak baş parmakları dışarı doğru bir yönelim gösterir, ayak iç kısmı kenarında da bir kemik çıkıntısı meydana gelmektedir. Bayanlarda bu durum daha sık görülmekle birlikte zamanla yürüme zorluğu yaşanmaktadır. Bay ve Bayan ayakkabı modelleri içinde seçim yaparken hata yapmamak için kalitesiz ürünlerden uzak durun.

 

Sağlıklı ayakkabı

 

Yanlış Ayakkabı Almanın Sonuçları

Ayakta nasır oluşumu, çekiç parmak, bilek incinmesi, diz ve bacak ağrıları gibi sağlık sorunları meydana gelmektedir.

Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Ayakkabı kalitesi çok önemlidir. Sağlıklı bir ayakkabı için kaliteli olanı tercih edin.

 

Ayak Sağlıklı

 

Almak istediğiniz ayakkabıyı akşam üstü alın. Çünkü gün içinde yorulmuş ve şişmiş bir ayak, sizin en zor anınızı gösteren bir durumdur. Ayakkabının ayağınızdan çok büyük veya dar olmamasına özen gösterin. Gerekirse her iki ayakkabıyı da denemelisiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi