“Ayağımda Şekil Bozukluğu Var” Diyenlere Özel Ayakkabı Üretimi

“Ayağımda Şekil Bozukluğu Var” Diyenlere Özel Ayakkabı Üretimi

Fiziksel sorunları dert edip ayakkabı bulamayanlar için özel üretim imkanı var. Ayağınızda kemik, tarak veya çeşitli kazalardan kaynaklı fiziksel sorun bulunuyorsa üzülmeyin. Ayağa özel ayakkabı üretimi sayesinde ortopedik sorunlar hayal oluyor. Ayaktaki şekil bozukluğuna göre ayakkabı üretimi ve ayakkabı siparişleri için 0534 526 79 07 numaralı ortopedik ayakkabı sipariş hattı üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı

Ayağınızda kısalık ve şekil bozukluğu gibi sorunlara dayalı ayakkabı bulmakta zorluk yaşayanlara özel ayakkabı üretiliyor. Sizler için ortopedik ayakkabı üretim imkanı sağlayan Asil Kundura, Türkiye’nin her noktasına hizmet imkanı sağlamakta. Farklı şehirde veya ülkede ikamet edenler için profesyonel çözüm imkanı da mümkün.

Nasıl Ortopedik Ayakkabı Yaptırırım?

Ayaktaki şekil bozukluğuna özel ölçü vermek, işinizin yoğunluğuna veya uzaklığa bağlı olarak sorun görünüyorsa dert etmenize gerek kalmıyor. Ayağınızdaki ortopedik sorunu da belirterek ayağınızın üstten fotoğrafını 0534 526 7907 numaralı ortopedik ayakkabı sistemine göndermeniz yeterli oluyor.

Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı
Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı

Dilediğiniz renk ve stilde ayakkabıyı artık ayağınıza göre yaptırabilirsiniz. Piyasadaki ayakkabıların ayağınıza olmamasına üzülmek artık hayal. İçten gizli topuk çalışması yaptırmak isteyenler ya da ayağındaki şekil bozukluğuna göre ayakkabı sipariş vermek isteyen kişiler alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bir bilgi de alabilir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi