Ayağım Sorunlu Diyenlere Özel Ayakkabı

Ayağım Sorunlu Diyenlere Özel Ayakkabı

Ayağına çeşitli problem bulunanlar için öZel ayakkabı yAptırmak isabetli bir tercih olacaktır. Kemik, tArak, nasır veya kısalık gibi farklı sorunlar ile karşılaşanlar için kişiye özel ayAkkabı üretimi mümkün. Sizler de nAsıl ayakKabı yaPtırırım diyorsanız alt kısımdaki sistem üzerinden kolayca ayakkabılarınızı yaptırabilir, sorunlu ayaklar için ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Ortopedik Sorunlara Özel Ayakkabı Siparişi

Sorunlu ve ortopedik ayaKlara özel ayAkkabı yaptırarak istediğiniz ayakkabı modeline kolay ve güvenilir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Mesela ayağınızın biri diğerinden kısa ve nasıl ayakkabı yaptırabilirim diye kara kara düşünüyorsanız, dilediğiniz ayakkabıyı ayak şekil yapınıza uYgun şekilde yaptırabilirsiniz. Üstelik iki ayak arasındaki kıSalık farkını da kapatacak şekilde özel olarak yaptırabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız kaza sonucu ayağını kısmi olarak kaybedenler ya da ayak ve bacak boyunda sorun yaşayanlar için, piyasadaki ayakkaBılar olmuyorsa üzülmeyin. İStediğiniz ayakkabı modelini Asil KunDura‘nın öZel ayaKkabı sistemi ile yaptırabileceğinizi hatırlatalım.

Nasıl Ortopedik Ayakkabı Yaptırırım?

Ortopedik sorunlar günümüze insanların çözüm bulmakta zorlandığı konulardan biridir özellikle ayakkabı konusunda istediği ayakkabıyı ayak şekil yapısına uygun olarak bulamayanlar nasıl ortOpedik ayakkAbı Yaptırırım diye merak ediyor. Sizlere özel olarak ayaKkabı siParişi konusunda hizmet veren asil kundura Ayakkabı Siparİşi standartlara uygun şekilde yaparak ayağınıza özel hizmet sağlamakta.

Ortopedik Ayakkabı Yaptırma

Ortopedik Ayakkabı Yaptırma

Kaliteli ayakkabı siparişinde ayağınızı kısa şekil bozukluğu kemik tarak gibi problemlerde özel olarak üretilen AyakkabIlar ayağınızı göre yapılırken istediğiniz ayakkabıya Kolayca ulaşabileceksiniz. Nasıl orTopedik aYakkabı sipariŞi verilir diye merak edenler için 05345267907 numaralı ortopedik ayAkkabı SipAriş hattından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi