Ayağım Diğerinden Kısa Diyenlere Özel Ayakkabı

Ayağım Diğerinden Kısa Diyenlere Özel Ayakkabı

Kaliteli ve dilediğiniz ayak numarasına göre bir ayakkabıyı almak istiyorsunuz fakat bazı problemler buna engel mi oluyor, üzülmeyin. İstediğiniz ayakkabı, ayağınızdaki çeşitli problemlerden dolayı hayal gibi görünse de ortopedik ayak sorunlarına özel ayakkabı yaptırabiliyorsunuz. Ayağınızın biri diğerinden kısa ve ayak farkını kapatacak özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için, dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz ölçü ve standartlara göre yaptırabilirsiniz. Üstelik iki ayak arasında kaç cm fark varsa, bu ve benzeri sorunlar ayakkabının üretimi aşamasında hazırlayabiliyor. İki ayak arasındaki uzunluk farkı ve yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını aşağıdaki Whatsap sipariş hattına göndererek kolayca ayakkabı siparişinizi verebiliyorsunuz. Sizler de nasıl ayağımdaki kısalığa uygun ayakkabı yaptırırım diyorsanız kişiye özel ayakkabı üretim hizmetinden yararlanmak için doğru yerdesiniz.

Bacağı Diğerinden Kısa Olanlara Özel Üretim Ayakkabı

İki ayak arasında uzunluk farkı var ya da bacağınız diğerinden kısa mı, bu yüzden yürürken büyük sorunlar yaşadığınızı düşünüyorsanız, üzülmeden kolay ve güvenilir şekilde özel ayakkabı yaptırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kişiye özel ortopedik ayakkabı üretiminde söz sahibi Asil Kundura, Türkiye’nin her yerinden kolay ve hızlı bir şekilde sipariş verebileceğiniz profesyonel bir sistem geliştirdi.

 

Nasıl Özel Ayakkabı Siparişi Verebilirim?

 

Öncelikle yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini,

Ayağınızdaki sorunun detaylarını,

Ayak numaranızı,

İki ayak arasındaki yükseklik farkını,

Varsa diğer detayları da 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş ayakkabı hattımıza göndererek, kolay ve hızlı şekilde ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

İnsanlar geçmişte ayakkabı bulmakta zorlandığı gibi, bu zamanda aynı sorunlarla karşılaşmıyor. Üstelik farklı bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz bir ayakkabı modelini ayağınızdaki probleme özel olarak üretilmesi de günümüzde bu sistem sayesinde mümkün hale geliyor. Sizler de farklı bir yerde gördüğünüz ve hoşunuza giden bir ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim sistemi üzerinden kolayca detaylı bilgi alabilir, online ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi