Ayağı Terletmeyen Özel Ayakkabı Modelleri

Ayağı Terletmeyen Özel Ayakkabı Modelleri

Sabah erken saatlerinden akşam saatlerine kadar iş yerinde olan vatandaşların ortak sorunlarından birisi de ayaklarının terlemesi. Ayak terlemesinin sadece küçük bir sorun olarak görülmemesi gerekiyor. Çünkü gün içerisinde saatlerce nemli kalan ayaklarda belirli bir süre sonra mantar ve benzeri hastalıklar olma riski oldukça artıyor. Bu yüzden ayakları özellikle günde 8 saat ve daha fazla ayakkabının içinde olan vatandaşların ayağı terletmeyen özel ayakkabı modelleri tercih etmesi gerekiyor. Peki ayağı terletmeyen özel üretim ayakkabı modellerinin özellikleri nelerdir?

 

Ayağı Terletmeyen Ayakkabılar

Ayak terlemesi ya da mantar gibi sorunlarınız varsa ayaklarınıza normal kişilerden çok daha fazla önem vermeniz gerekiyor. ayağı terleyen vatandaşlar için özel üretilen birçok ayakkabı modeli mevcut. Üstelik bu ayakkabı modellerinin fiyatı da zannedildiği gibi diğer ayakkabı modellerinden daha pahalı değil. Yani kendinize uygun ayakkabı modelini almak için fiyatı bahane etmenize de gerek kalmıyor.

Ayağı terletmeyen özel ayakkabı modelleri kişinin gün içerisinde ayağının hava almasını sağlıyor. Böylece ayakkabının içinde kalan ayağınız uzun bir süre boyunca aynı hava ve nemli bakteri üretmek yerine havadar bir ortamda kalarak daha temiz hijyenik olarak günü geçiriyor. Bu sayede çeşitli ayak problemleri yaşayan vatandaşların sorunları gün geçtikçe iyileşme gösterirken henüz bir sorun olmayan ancak sorun riski taşıyan vatandaşlarında bu problemi ortadan daha başlamadan kalkıyor. Sizde ayağınızın gün içerisinde terlemesinden şikayetçiyseniz ya da mantar gibi çeşitli ayak sorunları yaşıyorsanız kendinize ayağı terletmeyen özel üretim ayakkabı modellerinden bir tanesini seçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi