Ayağı Diğerinden Kısa Olanlara Özel Ayakkabı Siparişi

Ayağı Diğerinden Kısa Olanlara Özel Ayakkabı Siparişi

Ortopedik ayakkabı arayanlar için kişiye özel ayakkabı üretimi yapıyoruz. Sizler için nasıl ve nereden özel ayakkabı yaptırırım sorusuna yanıt olan Asil Kundura, dilediğiniz ayakkabı modelini yapıyor. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar her ayak yapısına uygun şekilde siparişleriniz hazırlanabiliyor. Özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için ayağı diğerinden kısa olanlara yönelik ortopedik ayakkabı üretimi hizmeti ile 7-24 hizmet veriliyor.

 

Ayağınız Diğerinden Kısa Mı?

 

Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle bir ayağı diğerinden kısa olanlar için gizli topuk ayakkabı çalışması yapılabiliyor. Üstelik iki ayak arasındaki fark kapatılarak dışarıdan bakıldığında anlaşılmayacak şekilde çok özel düzenlemeler hazırlanabilmesi de mümkün. Türkiye’nin her yerinden kolay ve güvenilir şekilde ortopedik ayakkabı siparişi verebileceğiniz bu sistem üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sizler de nasıl ortopedik ayakkabı yaptırabilirim sorusuna yanıt arıyorsanız aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden iletişim kurabilir veya 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş sistemimizden detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

 

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı Hizmeti

 

Kalite sizin için çok önemli ise ortopedik sorunların çözümünde Asil Kundura profesyonel hizmet veriyor. Sol ayağım sağ ayağımdan 5 cm kısa diyenler, sağ ayağım ile sol ayağım arasında orantısız duruş var diyenler, trafik kazasında veya iş kazası sonrası iki ayak arasında meydana gelen sorunlar nedeniyle istediği ayakkabı modelini giyemeyenler için profesyonel tasarım hizmeti sağlıyoruz.

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Üretimi

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Üstelik her ayak numarası ve herhangi yerde gördüğünüz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilme imkanına da sahip oluyorsunuz. Ayağınızdaki kısalık farkını ve ayağınızdaki sorunu alt kısımdaki canlı destek sipariş sistemimiz üzerinden belirterek kolayca sipariş ayakkabı hizmetinden faydalanın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi