Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayak şekil yapınızda ortopedik sorun varsa üzülmeyin. Türkiye’nin en kaliteli ortopedik ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura, ayağa özel ortopedik ayakkabı siparişi sağlıyor. Hazır ürünlerden ziyade el yapımı ortopedik ayakkabılar için sipariş vererek üretimleri de söz konusu. Dilediğiniz bay ve bayan ortopedik ayakkabı modelleri arasından seçiminizi özgürce yaparak ayak şekil yapınıza göre siparişlerinizi alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden verebilirsiniz.

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı Yapımı

Doğuştan ya da çeşitli kazalar sonucunda ortaya çıkan ortopedik sorunlar için özel ayakkabı üretimleri konusunda sizler için profesyonel hizmet sunuyoruz. İstediğiniz ayakkabıyı ayak şekil yapınıza en uygun ve rahat olabileceğini düşündüğümüz şekilde tasarlayarak sipariş ayakkabı hizmeti sağlıyoruz.

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı İmalatı
Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı İmalatı

Asil Kundura ortopedik ayakkabı siparişi konusunda araştırma yapan vatandaşların özel üretim ayakkabılar konusunda sınırsız bir hizmet ağı da söz konusu.

Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemi üzerinden göndererek dilediğiniz ayakkabıyı ortopedik olarak yaptırabilirsiniz. Üstelik herhangi bir yerde beğendiğiniz farklı bir ayakkabı modelini de ortopedik olarak yaptırabiliyorsunuz.

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayaktaki şekil bozuklukları ve kemik, tarak gibi sorunlar sizin için dert olmaktan çıkıyor. İstenilen her ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırmak için öncelikle yaptırmayı düşündüğünüz ayakkabının görselini ve ayağınızdaki sorunu alt kısımdaki whatsApp sistemi üzerinden göndermeniz yeterli oluyor. 31-32 numaradan başlayan ayaklardan tutun da 47-48 numaraya varan büyük numaralı ayaklara özel üretim ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi