Ayağa Özel Bot Siparişi – Kışlık Bot Modelleri

Ayağa Özel Bot Siparişi – Kışlık Bot Modelleri

Günlük olarak kullanabileceğiniz ayağınıza göre bir ayakkabı bulmak zor gibi görünse de sizin için özel ayakkabı siparişi hizmetimiz sayesinde büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Nişan, düğün gibi özel günleriniz için de özel tasarım ayakkabı modellerimiz ve siparişleriniz için büyük ayrıcalıklar sağlıyoruz. Ayak yapınız kemik, tarak gibi problemlerden dolayı sorunlu olabilir. Bundan böyle bu tarz sorunları dert etmenize gerek kalmayacak. Ayağa özel bot siparişi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için 1. Sınıf malzeme ve profesyonel işçilik ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni sezon bot modelleri ile sizlere hizmet verirken erkek bot siparişi vermek isteyen müşterilerimizin yanı sıra bayan ayakkabı siparişi vermek isteyenler için de özel tasarım hizmeti vermekteyiz. Yurdun dört bir noktasına Ayakkabı Siparişi konusunda istediğiniz bir ayakkabı modelini ayağınıza göre yapıyoruz. Üstelik sitemizdeki modellere bağlı kalmadan herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz bir ayakkabı modelini bize göndermeniz yeterli oluyor. Örneğin bir alışveriş merkezinde beğendiğiniz bir ayakkabı modeli var. Fakat bu ayakkabı modeli ya ayağınıza olmuyor veya ayağınız büyük numara, ya da ayağınız sorunlu olduğundan o güzelim ayakkabıyı alamıyorsunuz. Sizin için o ayakkabıyı size özel bir şekilde hazırlıyor, ayak yapınıza, ayak numaranıza uygun şekilde tasarlayarak 1. Sınıf malzeme kalitesinde ayağınıza sunuyoruz. Tek yapmanız gereken 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımız üzerinden siparişinizi vermeniz. İsterseniz bize aşağıdaki yorum bölümünden veya info@asilkundura.com.tr adresimizden de mail yoluyla iletişim kurarak ayakkabı siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi