Antalya’ya Katır Sandalet Ayakkabı Yapan Firma

Antalya’ya Katır Sandalet Ayakkabı Yapan Firma

Özellikle bahar ve yaz aylarında her sene olduğu gibi bu sene de sandaletler oldukça fazla kullanılıyor. Siz de tarzınız ile çevrenizdekilerin dikkatini çekmek istiyorsanız, çeşitli kombinlerinizde sandaletler kullanabilirsiniz. Boyu normalden kısa olan kadınlar, genellikle dolgu topuk katır sandalet ayakkabı tercih ediyor. Bu ayakkabılar tıpkı bir topuklu ayakkabı gibi sizin boyunuzu uzatıyor, ancak görünüş olarak sandalet gibi durduğu için yazlık kıyafetlere de uyum sağlıyor. Katır sandalet ayakkabıların bir diğer avantajı ise oldukça rahat olmalarıdır. Bu sayede ayaklarınız gün içerisinde uzun süre ayakkabıda kalacaksa katır sandalet ayakkabıları tercih ederek ayaklarınızın ağrımasını önleyebilir, hava almasını sağlayabilirsiniz.

 

Katır Sandalet Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

Katır sandalet ayakkabıların birçok kullanım alanı bulunuyor. Yüksek topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyen, ancak rahat bir ayakkabı giymek isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen katır sandalet ayakkabılar duruşları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Boyunuz kısa ise katır sandalet ayakkabılar sayesinde boyunuzun normalden daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli ayak sorunlarınız nedeniyle her ayakkabıyı giyemiyor ya da topuklu ayakkabılarda uzun süre kalamıyorsanız, katır sandalet ayakkabı modelleri sayesinde hem boyunuzu uzun gösterebilir hem de topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Katır sandalet ayakkabılar temelde bakılacak olursa platform topuk ayakkabılar gibi kullanılıyor. Yazlık kıyafet kombinlerinizde isterseniz İspanyol paça pantolonların altına katır sandalet ayakkabıları tercih ederek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. İspanyol paça pantolonlar ile katır sandalet ayakkabıları bir arada kullanacaksanız, pantolonun altına giydiğiniz ayakkabının dışarıdan görünmemesi oldukça önemlidir. Ayakkabının dışarıdan görünmesini istiyorsanız, zeminden sadece 1 parmak boşluk kalacak şekilde ayakkabınızın tabanının görünmesini sağlayabilirsiniz.

Katır sandalet ayakkabıların bir diğer kullanım alanları ise etek ve elbiselerdir. Katır sandalet ayakkabıların üzerine tercih edeceğiniz etek ya da elbiselerin uzun olması, daha rahat ve ilgi çekici bir kombin yaratmanızı sağlayacaktır. Bileğinize kadar gelen etekler ya da uzun elbiseler ile kullanacağınız katır sandalet ayakkabılar ortamlarda herkesin dikkatini çekmenizi sağlayacak. Aynı zamanda bu ayakkabılar ile birlikte diz boyunuza kadar gelen etek ve elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Bu boydan daha kısa etek ve elbiseler ile birlikte topuklu ayakkabılar tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

 

Antalya’ya Katır Sandalet Yapan Firma

 

Günümüzde katır sandalet ayakkabı üretimi yapan birçok firma bulunuyor. Ancak Antalya’ya katır sandalet yapan firma seçenekleri arasında Asil Kundura ayakkabılarda kullandığı malzemelerin kalitesi ve sektörde kazandığı onlarca yıllık deneyim ile çalışmaya devam ediyor. Siz de özel sipariş katır ayakkabı yaptırmak istiyorsanız, 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri merkezimiz ile iletişime geçerek birkaç dakika içerisinde sipariş bırakabilirsiniz. İnternette rastladığınız ayakkabıyı hazır ayakkabı satan firmalarda bulamadıysanız, elinizdeki fotoğrafı müşteri hizmetleri numarasına WhatsApp aracılığı ile göndererek istediğiniz ayakkabının birebir üretilmesini sağlayabilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde ayakkabılar en kısa sürede imal edilerek Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo ile size gönderilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi