Ankara’da Sipariş Ayakkabı Yapan Firma / Asil Kundura

Ankara’da Sipariş Ayakkabı Yapan Firma / Asil Kundura

Ayağınıza uygun bir ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz fakat istediğiniz gibi bir ayakkabıya ulaşmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Ya da nişan-düğün- balo gibi özel günleriniz için yaptırmak istediğiniz ayakkabıyı kime nasıl yaptırırım diye panik yapmanıza gerek kalmadı. Ankara’da Özel Sipariş Ayakkabı yaptırmak isteyenlere özel olarak Asil Kundura, Ankara Yenimahalle’de siz değerli müşterilerine çok klas bir hizmet vermekte.

 

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

 

Almak ve yaptırmak istediğiniz ayakkabınızı whatsApp üzerinden Asil Kundura firmasına göndermeniz, ayak numarası ve modeli bildirmeniz siparişinize ulaşmanız için yeterli olacaktır. Hatta Ankara’da Ayakkabı Siparişi vermek isteyenler, doğrudan firma ile irtibata geçerek Ankara’nın Çankaya, Keçiören, Altındağ, Sincan, Etimesgut, Eryaman, Çamlıdere, Kızılcahamam gibi ilçelerinde yaşayanlar da firmayı doğrudan ziyaret ederek siparişlerini doğrudan da verebilirler.

 

Büyük Ve Küçük Numara Ayakkabı

Büyük Ve Küçük Numara Ayakkabı

 

Dilerlerse whatsApp aracılığı ile Yaptırmak istedikleri Ayakkabı modelini göndererek siparişlerini verebiliyorlar.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi