Ankara’da Sipariş Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Ankara’da Sipariş Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Günlük olarak kullanmak istediğiniz veya özel günleriniz için yaptırmak istediğiniz bir ayakkabınız olsun istersiniz. Fakat kıyafetinize uygun bir ayakkabının size maliyeti ne olur, ne kadar fiyata bir ayakkabı yaptırırım diye düşünmenize gerek yok. Asil kundura, sizin için özel ayakkabı siparişi alanında Türkiye çapında hizmet veren lider firma olarak öne çıkıyor. Yaptırmak istediğiniz ayakkabının fiyatını ve kalitesini öğrenmek için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattından bilgi alarak sorgulayabilir, veya doğrudan firmayı arayarak da bilgi alabilirsiniz. Özel bir düğüne katılacaksınız ve üzerinize giyeceğiniz kıyafete uygun bir ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz diyelim.

 

Fiyatını merak edenler için bu belirtmiş olduğumuz numara üzerinden iletişime geçerek fiyat öğrenebilirsiniz. Günlük olarak dışarıda, iş yerinde, ofiste ve diğer kullanım alanları için tercih edeceğiniz ayakkabı modelleri için fikir alabilir fiyat sorabilirsiniz. Tabi hatırlatmakta fayda var ki ayakkabının kalitesi fiyatı ile ölçülmeyeceği gibi ucuz ayakkabı almaktan ziyade kaliteli ayakkabının peşine düşmek hem ayak sağlığınızı hem de ayağınızdaki kalitenin uzun süre kalıcı olması demektir. Ayağında kemik veya nasır gibi sağlık problemleri olanlar için de özel ayakkabı üretimi sağlayan Asil kundura, herhangi bir yerde hoşunuza giden bir ayakkabı modelini size özel olarak yapıyor. Bunun için tek yapmanız gereken firma ile yukarıdaki sipariş numarasından iletişime geçmeniz olacaktır. Malum havaların soğuması ile birlikte kışlık bot modelleri de en çok merak edilen kategoriler arasında yerini almakta.

 

Erkek bot siparişi vermek isteyen müşteriler için info@asilkundura.com.tr mail adresinden veya 0534 526 7907 numaralı whatsApp sipariş numarası üzerinden de doğrudan bağlantı kurabilir, fiyat ve sipariş detaylarını öğrenebilirsiniz. Bayan ayakkabı siparişlerinde de özel kampanya ve avantajlar sağlayan asil kundura, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm illere sipariş ayakkabı hizmeti vermeye devam ediyor.

 

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi