Ankara’da Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi – Asil Kundura (6)

Ankara’da Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi – Asil Kundura (6)

Hassas ve narin bir ayak yapısına sahip olabilirsiniz. Ayağınızda bir sorun, kemikli veya taraklı, şiş bir yapı da olabilir. Bunları dert etmemeniz için Ankara’da kişiye özel ayakkabı siparişi hizmeti veren firma olan Asil Kundura, bay ve bayan ayakkabı siparişi ile yurdumuzun dört bir yanına sizler için hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile ürünlere ve firmalara ulaşmak artık daha kolay. İstediğiniz bir fiyata veya üretime anında internet aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi Nedir ve Nasıl Sipariş Ayakkabı Verilir?

 

Mağaza ve herhangi bir dükkanda beğenmiş olduğunuz, gördüğünüz bir bay bayan ayakkabı modelini sizin ayağınıza özel olarak yaparak, dilediğiniz renk ve ayak numarasında adresinize teslim ediyoruz. Ayakkabı siparişi vermek için aşağıdaki yorum kısmından mesaj atabilir, sistem üzerinden mail gönderebilir, veya 0534 526 79 07 nolu ayakkabı siparişi hattamızdan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ortopedik ayakkabı, gelinlik ayakkabısı, erkek ve bayan ayakkabı modelleri ile dilediğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi