Ankara’da Bayan Çizme Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura

Ankara’da Bayan Çizme Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura

Ayağınıza en uyumlu çizme siparişi alanında sizler için özenle hazırlayarak adresinize teslim eden Asil Kundura, dizüstü çizme modelleri alanında uzman hizmet veriyor. Her tarz ayakkabı, bot ve çizme siparişi için iletişim numaraları üzerinden bot ve çizme siparişi verebilirsiniz. Ankara, İstanbul,Bursa, İzmir, Antalya, Erzurum ve Türkiye’nin her noktasına bayan çizme siparişi hizmeti veren firmamız, bayan ayakkabı modelleri alanında profesyonelliği zirveye taşımaya devam ediyor. Dizüstü bayan çizme siparişi vermek isteyen bayan müşterilerimize özel tasarım çizme tasarımları, tokalı çizme modelleri ve dolgu topuk çizme modelleri ile istediğiniz tarz ve modelde bayan çizme sahibi olabilirsiniz. Mağaza mağaza gezerek ayağınıza uygun bir bayan uzun çizme modeli bulamayanlar üzülmesin. Asil Kundura’ya herhangi beğenmiş olduğunuz bir çizme modelini whatsapp üzerinden 0534 526 79 07 nolu çizme sipariş hattı üzerinden iletişim kurarak bildirebilir, siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi