Ankara’da Bayan Bot Siparişi Yapan Yer – Asil kundura

Ankara’da Bayan Bot Siparişi Yapan Yer – Asil kundura

Bayanların ayağına uygun bir ayakkabı yaptırabileceği ve en güzel modelleri, istediği ayak numarasında özel olarak hazırlayabileceği bir firma olarak bilinen asil kundura, Ankara ve Türkiye genelinde hizmet vermekte. Ankara bayan bot siparişi denince adeta bir merkez olarak düşünülmekte. Asil kundura bayan bot modelleri alanında tercihiniz olmakla birlikte istediğiniz ve hayal ettiğiniz bir modeli yaptırabilirsiniz. Ankara’da bayan bot siparişi yapan yerlerden biri olan bu firma, bayan bot modelleri ile profesyonelliği ayağınıza getirmeye devam ediyor. Bayan bot sipariş hattı 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden siparişinizi verebiliyorsunuz. Ayrıca ayağınıza en uygun modeli ve istediğiniz, beğenmiş olduğunuz herhangi bir modeli ve ayakkabı numarasını da istediğiniz şekilde yaptırabiliyorsunuz. 30 numaradan 50 numaraya kadar ayakkabı yapabilme kapasitesine sahip olan asil kundura istediğiniz ayakkabıyı ayağınıza getiriyor.

Avm’lerde saatlerce dolaşıp da bulamadığınız bir modeli, bulup da ayak numarasına rastlayamadığınız bir ayakkabıyı artık dert etmeyin. Profesyonel tasarımcılarımız ile size kaliteyi hazırlıyor, en iyi bayan ayakkabı modelleri ayağınıza geliyor. Bu site üzerinden ya da yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarasından da siparişlerinizi verebilir, istediğiniz bayan bot siparişi için iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura