Ankara Yenimahalle’de Ortopedik Ayakkabı Yapan Yerler

Ankara Yenimahalle’de Ortopedik Ayakkabı Yapan Yerler

Gün geçtikçe insanların internet üzerinden aradığı ürünler sıklıkla ayakkabı, bot, çizme gibi deri ürünleri olmakta fakat ortopedik ayakkabı arayan vatandaşların Ankara Yenimahalle’de ortopedik ayakkabı yaptırabilecekleri çok özel bir sistem Hazırlandı. Ayağında ortopedik sorunlar bulunan kişilerin ayakkabı yaptırması ve satın alması kadar zor bir durum yoktur diyebiliriz. Çünkü ortopedik sorunlu ayaklar için özel ayakkabılar satın alınması gerekirken hazır ayakkabı bulmak da bir o kadar zordur.

Ortopedik Ayakkabı Siparişi Ankara

Kaliteli üretimin değişmeyen adresi olan Asil Kundura’da dilediğiniz ortopedik ayakkabı, ortopedik bot modelleri özel olarak yapılabilmektedir. Sizin için en kaliteli erkek ve bayan ayakkabı, bot, çizmelerin kişiye özel olarak yapılıyor. Üstelik gerçek deri ürünleri için ortopedik ayakkabılara ihtiyacı olan herkesin istedikleri ayakkabıyı ayak şekil yapısına göre yaptırabileceklerini de hatırlatmak isteriz.

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı Yapımı

Türkiye’nin en kaliteli erkek ayakkabı üreticisi olmanın yanısıra bayanlar için de özel üretim ortopedik ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Ortopedik Ayakkabı Yapımı

Ayağınızda ortopedik şekil bozukluğu, kısalık, nasır, ya da piyasada bulunmayan ayak numaraları gibi sorunlar bulunuyorsa dert etmeyin. Dilediğiniz ayakkabıyı ayak şekline en uygun biçimde birinci sınıf standartlarda üretip sizin için hazırlıyoruz. Sizler de nasıl ortopedik ayakkabı yaptırırım diyorsanız 0534 526 79 07 numaralı sipariş sistemimizi kullanarak whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi