Ankara Kızılay’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Firmalar

Ankara Kızılay’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Firmalar

Türkiye’nin en kalabalık nüfuslarından biri olan başkent Ankara’da vazgeçilmeyen merkezi noktası Çankaya ilçesinde bulunan Kızılay şüphesiz. Tüm Ankaralının gezmek, alışveriş yapmak ve buluşmak için özel bir yere sahip olan Kızılay’da alışveriş yapılan yerler arasında özellikle metro ve AVM’ler önemli yer oluşturmakta. Ayağına en uygun ayakkabıyı bulmak isteyen başkentlilerin Ankara Kızılay’da özel ayakkabı siparişi yapan yerler ve firmalar ile ilgili meraklarını giderip bilgi vermek istedik. Çankaya’da özel ayakkabı yapan yer olarak ün salmış firmamız, özellikle Kızılay’da erkek ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimizden tutun da Ankara Çankaya’da bayan ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için de 0534 5267907 numaralı ayakkabı sipariş sistemimizden faydalanabilmelerini sağlıyoruz.

 

Kızılay Özel Ayakkabı Siparişi

Kızılay Özel Ayakkabı Siparişi

 

Siz değerli ziyaretçilerimize illa bu ayakkabı modelini giyeceksiniz dememek için, özel ayakkabı fırsatı hazırladık. Dilediğiniz, hayalini kurduğunuz herhangi bir modeli ayağa özel ayakkabı olarak hazırlıyor, belirtilen sürede teslim ediyoruz. Üstelik renk, model, stil değişikliği yapabildiğiniz gibi, 30 numaradan 50 numaraya kadar büyükküçük ayak numaralarında önemli hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

 

Ankara Çankaya'da Özel Tasarım Ayakkabı

Ankara Çankaya’da Özel Tasarım Ayakkabı

 

Ankara’da Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak;

 

Siz ölçü, ayak numarası ve modeli bize info@asilkundura.com.tr mail adresinden veya (0 534 526 79 07) numaralı sipariş hattımızdan whatsApp ile gönderin, biz de size dilediğiniz ayakkabıyı büyük bir titizlikle hazırlayıp gönderelim. Bundan böyle tüm ülke genelinde özel ayakkabı hizmeti sağlarken Ankara’da ısmarlama ayakkabı yaptırmak çok daha kolay olacak.

 

Bayan Çizme Siparişi Kızılay

Bayan Çizme Siparişi Kızılay

 

Kızılay Çizme Siparişi Vermek İçin;

 

Herhangi bir noktada gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir çizme modeli için üzülmenize, ayağıma göre bulamıyorum, şu rengi ya da bu numarası yok demenize gerek kalmadı. Bizler özel sipariş ayakkabı ailesi olarak dilediğiniz çizme modelini ayak yapınıza uygun şekilde, istediğiniz renk ölçü ve numarada hazırlıyoruz. Kızılay’da çizme siparişi vermek isteyen ve Çankaya çevresinden ısmarlama çizme yaptırmak için belirtmiş olduğumuz numaralardan ya da aşağıdaki bağlantıdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi