Almanya’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapımı

Almanya’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapımı

Kişiye özel sipariş ayakkabı üretimi sanat ve ustalık gerektiren bir iştir. Ayak ölçüsü, model seçimi, tarzı ve tasarımı tamamen müşteri seçimine göre dizayn edilen sipariş ayakkabı kriterlerini eksiksiz ve muhteşem bir sunumla sizlere sunan atölyemiz, Türkiye‘den yurt dışında bir çok Avrupa ülkesine sipariş göndermektedir. Almanya’nın sayılı kişiye özel sipariş ayakkabı üreticisi olarak en üst seviye kalitede ayakkabılar yapmaktayız. Kullanılan malzeme kalitesi olarak 1. Sınıf malzemeler doğal ve hakiki kösele, hakiki dana derisi kullanıyor olmamız, ürün kalitemizdeki en önemli özelliklerden bir tanesidir. Özellikle el yapımı işçilik standartlarımız dünya çapındadır. 14 iş günü süren üretim süremizde tamamen sanatsal işlevler ile beraber tarzınıza uygun tasarımlarda sipariş ayakkabınızı adresinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Elbiseleriniz ile uyumlu tasarımlarda dilediğiniz renk ve aksesuar alternatiflerimiz ile sıra dışı model çalışmalarımızı kesinlikle inceleyin. 1974 yılından bu yana kişiye özel ayakkabı siparişinde yurt içinde ve yurt dışında bir çok ülkede kalitemizi kanıtlamış kurumsal bir firmayız.

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Siparişi

Ayakkabıda beğendiğiniz model, renk, aksesuar seçimlerinizi özgürce ve tarzınıza uygun olacak şekilde belirleyebileceğiniz yöntemlerden biriside özel tasarım ayakkabı modelleridir. Ayak yapınıza tamamen uyumlu kalıplar sayesinde ayak şekil yapınıza birebir siparişleriniz hem konfor ve hem görünüm açısından sizi tatmin edecek kalitededir. Hazır üretim ayakkabılarının kalitesizliğinden uzak 1. Sınıf kalitede ayakkabılar sadece özel tasarım sipariş ayakkabı üretimlerinde üst seviyede bir memnuniyet yaratır. Siparişlerinizi üreten çalışanlarımız işinde en profesyonel ustalar tarafından özenle ve hassasiyetle hazırlanır. Elde kösele ve hakiki deri çeşitlerimiz ayakkabıda demirbaş malzeme olarak kabul edilen malzemelerdir. Hem kötü koku engelleyici hem de mantar ve diğer problemleri ortadan kaldıracak ayakkabılar yapıyoruz. Sorunlu ayaklar içinde bir çok ortopedik çözümlerimiz ayrıca sunduğumuz bir ayrı hizmettir. Kemik ve topuk sorunlarınızda içe dolgu sistemimiz sayesinde de normal standart görünümde ortopedik ayakkabılar üretiyoruz.

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımı

Almanya’da Online Özel Sipariş Ayakkabı Alışverişi

İnternette özel sipariş ayakkabı yaptırmak artık çok daha kolay ve güvenli. Öyle ki dilediğiniz model ve tasarımı bizimle iletişim yolumuzla paylaşarak hayallerinizi süsleyen bir çok ayakkabı modeline kavuşabilirsiniz. Klasik ve spor tarzda yaz ve kış mevsiminde özel çalışmalarımızı sosyal medya adreslerimizden ve internet online shop mağazamızdan görebilirsiniz. Birbirinden özel ve sıra dışı model alternatiflerimiz ile beraber sizlerin de seçmiş olduğu tasarımları en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. İnstagram, Facebook, Pinterest ve Tumblr sosyal medya adreslerimizden el yapımı işçilik kalitemizi inceleyiniz. Yurt dışında kişiye özel ayakkabı siparişi olarak adrese teslim hizmetimiz ile siz ayakkabı sever müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 7/24 açık olan 0534 526 79 07 sipariş hattımızdan iletişime geçmeniz yeterli.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi