Almanya’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Firmalar

Almanya’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Firmalar

Kişiye özel ayakkabı ve bot siparişinde 1. Sınıf kalite dünya standartlarında özel sipariş üretimlerimiz, el yapımı işçiliği kalitesinde en sıra dışı ve en özel tasarım ayakkabı ve bot modellerimiz siz ayakkabı sever müşterilerimizin yoğun ilgisi ve beğenisi ile karşılaşıyor. Türkiye’ de yerli üretim ve el yapımı işçilik kalitesi olarak dev bir marka olan Asil Kundura, kişiye özel 1. Sınıf kalitede sipariş üretimi olarak en ünlü firmadır. 1974 yılından günümüze uzanan üretim tarihi, gerek tecrübesi gerekse, işinin ehli usta çalışanları ile dünyanın en kaliteli el yapımı ayakkabı ve bot üretimini gerçekleştirmektedir. Yurt içi ve yurt dışında sayılı bir çok Avrupa ülkesine kişiye özel sipariş hizmeti veriyoruz. Almanya’ da ki bir çok ayakkabı sever müşterimize sıra dışı özel tasarım siparişler üretiyor ve teslim ediyoruz.

Özel Üretim Ayakkabı Yapan Firmalar

Kişiye Özel Sipariş Kışlık Erkek Bot Modelleri

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde hem ayaklarınızı yağmur ve kar kış mevsim koşullarından koruyacak sıcak tutacak özelliklerde modeller, hem de görünümünüze şıklık ve farklılık katacak sıra dışı tasarım üretimleri sizler için özenle en kaliteli şekilde yapıyoruz. İç kısmı hakiki kürk astar ve deri astar alternatifleri ve hakiki dana derisi çeşitleri kullanıyoruz. Birbirinden özel ve tasarım modellerimizde tamamen el yapımı işçilik kalitesinde üretiyor en yeni kışlık erkek bot modellerini sizler için güncelliyor yeniliyoruz. Dilerseniz beğendiğiniz farklı bir modeli bizimle iletişim hattımızdan paylaşarak arzu ettiğiniz modeli istediğiniz tasarım ve dizayn da yaptırabilirsiniz.

Özel Tasarım Erkek Bot Modelleri

Online Yurt Dışı Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı alışverişlerinizde mağazalarda hazır üretim ürünlerinden sıkılıp, memnuniyetinizi karşılayacak ürünler bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka özel sipariş yöntemine yönelebilirsiniz. Kişiye özel ayakkabı sipariş sistemimizde ayak yapınıza uygun özel üretilmiş kalıplar sayesinde, hem ayak yapınıza rahat hem de ayak yapınız bozmayan sağlıklı ürünler yapıyoruz. Üstelik ürettiğimiz bütün siparişlerde el yapımı işçilik kalitemiz sayesinde daha uzun ömürlü ürünler kullanmış olursunuz. Günümüzde pek çok ürün alışverişinde olduğu gibi kişiye özel ayakkabı siparişlerinizi de internet ortamından yaptırmanız mümkün.

Online Yurt Dışı El Yapımı Ayakkabı Modelleri

Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile ürün kalitemizi ve el yapımı işçilik kalitemizi inceleyebilir, web internet mağazamız aracılığı ile de sıra dışı tasarım özel bot ve ayakkabı modellerimizi görebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim numaramızdan gerekli bilgileri paylaşabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi