Adana’da Taşlı Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Adana’da Taşlı Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Hayalinizdeki en güzel gelinlik ayakkabı modeli ile tanışmak, ayağınıza en uygun gelin ayakkabısı modelini yaptırmak için sizlere güzel bir seçenek sunuyoruz. Yıllardır hizmet verirken özel sipariş ayakkabı hizmeti sağlayarak dilediğiniz modeli ayaklara en uygun şekilde hazırlayıp yapıyoruz. Üstelik Adana’da taşlı gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenlerin çoğunlukta olması, bu gelin ayakkabısı modeli Adana’ya özgü bir hale getirmekte.

Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip Adana merkezinde ve ilçeleri olan Ceyhan, Kozan, Çukurova, Aladağ, Feke, Karataş, Pozantı, Seyhan ve diğer tüm ilçelerinden özel taşlı gelinlik ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Bayanların böylesi hassas bir günde üzerine giyeceği gelinliğin altına da çok hoş ve uyumlu bir gelin ayakkabısı ile rahat ve eğlenceli bir gün geçirmesi gerekir. Tabi ayağınızın gün boyu rahat etmesi için en güzel gelin ayakkabı siparişi vererek bu huzura ve kaliteye kavuşabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin bir görselini ve ayağınızın fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı gelin ayakkabı sipariş hattımıza göndererek dilediğiniz ayakkabı modelini ayağınıza göre tasarlayarak yapıyor, adresinize en kısa sürede gönderiyoruz. Tüm ürünler kendi imalatımız olup, imal edilen ayakkabılar yüzde yüz firma garantisi altındadır. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda da tekrar düzenleme yapılabilmekte. Sadece gelin ayakkabısı siparişi değil, damat ayakkabı modelleri ve damatlık ayakkabı siparişi, erkek bot modelleri, bayan bot ve çizme modelleri ile de sizlere 24 saat kesintisiz iletişim sağlayan firmamız ile hizmet vermekteyiz.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi