Adana’da Pump Ayakkabı Modelleri

Adana’da Pump Ayakkabı Modelleri

Modayı yakından takip eden kadınlar, giydiği kıyafetlere gösterdiği özeni ayakkabı ve aksesuarlarına da gösteriyor. Giyeceğiniz elbise ve kıyafetlere uygun ayakkabı ve aksesuar seçimlerinde modayı takip ederek siz de demode olma riskinden kurtulabilirsiniz. Pump ayakkabı modelleri 2017 modasında oldukça büyük bir yere sahip. Siz de doğru pump ayakkabı modelleri ile doğru elbiseleri kombinleyerek tüm dikkatlerin kendinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Pump Ayakkabı Modelleri Nasıl Kullanılır?

 

Pump ayakkabıların birçok farklı çeşidi ve bu çeşitlere bağlı olarak birçok farklı kullanım alanı bulunuyor. Kısa topuklu pump ayakkabı modelleri ile özellikle pantolon ve etek kombinleri oluşturabilirsiniz. Ayakkabıların kısa topuklu olması nedeniyle, kısa etekler yerine boyu diz ya da dizden daha aşağıdaki boyda etekler ile tercih edebilirsiniz. Uzun tarzdaki etekler ile tercih edeceğiniz pump ayakkabı modelleri tarzınızı ön plana çıkaracaktır. Kısa topuklu pump ayakkabıların bir diğer kullanım alanları ise kot pantolonlar ile birliktedir. Özellikle kot ve keten pantolonlar ile birlikte kullanacağınız pump ayakkabılar, boy sorununuz yoksa sizi oldukça dikkat çekici gösterecektir. Ancak bu ayakkabı modellerini boyunuz normalden daha kısa ise tercih etmemeniz gerekiyor.

Uzun topuklu pump ayakkabı modelleri ise boyu daha kısa bayanlar tarafından tercih ediliyor. Uzun topuklu pump ayakkabıları daha kısa etekler ve daha zarif elbise modelleri ile tercih ediliyor. Stiletto ayakkabı giymekten sıkılan kadınlar, değişiklik yapmak adına uzun topuklu pump ayakkabı modellerini tercih ediyor. Davete katılırken ince topuklu ayakkabı giymek istemiyorsanız, normal topuklu ayakkabı modellerine kıyasla daha kalın topuklara sahip olan bu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Pump ayakkabı modellerinin daha kalın topuklu olması hem görünüş açısından bazı elbise modelleri ile uyum sağlıyor hem de zarif bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor.

 

Özel Pump Ayakkabı Siparişi

 

Pump ayakkabılar isim olarak çok bilinmese de birçok kadın tarafından tercih ediliyor. Adana’da pump ayakkabı modelleri siparişi alan firmamız aracılığı ile siz de istediğiniz tarzda ayakkabılara kavuşabilirsiniz. Pump ayakkabı üretimi yapan birçok firma bulunmasına rağmen, bu firmalar sadece en çok tercih edilen tarzda ayakkabı modeli üretiyor. Asil Kundura olarak özel üretim ayakkabı sektöründe verdiğimiz hizmetler sayesinde en kaliteli malzeme ile birebir istediğiniz model ayakkabıyı sizlere teslim ediyoruz. Siz de Türkiye’nin her bir yanına ayakkabı gönderimi yapan firmamız aracılığı ile istediğiniz ayakkabıya sahip olabilirsiniz.

Sipariş vereceğiniz ayakkabının tarzı ve görünüşü hakkında bir fikriniz yoksa, kataloğumuzdan yararlanabilirsiniz. İstediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafı telefonunuzda varsa, 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza WhatsApp aracılığı ile göndererek aynı ayakkabıya da sahip olabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ayakkabıların daha rahat olmasını istiyorsanız, ortopedik özellikli ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Ortopedik ayakkabı modelleri hem gün içerisinde ayağınızın ağrımasını önleyecek hem de varsa ayak sorunlarınızın iyileşmesine vesile olacaktır. Ayağınız gün içerisinde ayakkabıda fazla kalıyorsa ortopedik ayakkabılar sayesinde ayaklarınız nefes alacak ve terleme yapmayacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi