Abiye Elbise İçin Ayakkabı Modelleri

Abiye Elbise İçin Ayakkabı Modelleri

Kadınlar özel bir davete ya da partiye katılırken her zaman tüm gözlerin kendilerinde olmasını ve ortamdaki en şık kadın olmayı isterler. Bu yüzden düğün ve yemek gibi farklı organizasyonlarda genellikle abiye elbiseler tercih edilmektedir. Ancak şıklığı tamamlamak için abiye elbiseler tek başına yeterli değildir. Elbise ile birlikte tercih ettiğiniz aksesuar ve ayakkabılarda abiye elbise seçimi kadar büyük bir önem taşıyor. Peki, abiye elbise için ayakkabı modelleri nasıl seçilmelidir.

 

Abiye Elbise Altına Hangi Ayakkabılar Giyilir?

 

Abiye elbiselerin altına tercih edebileceğiniz ilk seçeneklerden birisi Stiletto ayakkabılardır. Bu ayakkabılar günlük hayatınızda kot pantolonun altında oldukça şık bir görüntü sunacağı gibi abiye elbiselerin altında da elbisenin ağrılarını hafifletmek de kullanılmaktadır. Abartı detayları olan bir abiye elbise giymeyi seçtiyseniz altına Stiletto ayakkabı tercih ederek elbisenin ağırlığını hafifletebilir ve başarılı bir kombin elde edebilirsiniz.

Abiye elbiselerin altına bilek detaylı topuklu ayakkabılar giyerek elbisenin şıklığını ayakkabınız ile tamamlayabilirsiniz. Bilek detaylı ayakkabılar günlük hayatta kot pantolonun altına giyildiğinde abartı duracağı için bu ayakkabılar genellikle abiye elbiselerin altında tercih edilmektedir. Sizde elbisenizin renkleriyle uyumlu bilek detaylı topuklu ayakkabılar ile katıldığınız davette tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Boyunuz normalden kısa ise abiye elbiselerin altına dolgu topuk ya da apartman topuklu ayakkabılar tercih ederek hem boynuzu uzun gösterebilir hem de şıklığınıza ortaya koyabilirsiniz. Apartman topuklu ayakkabılar geçen senenin modasında kaldığı için bu ayakkabıları ayakkabınızın elbiseden görünmeyecek tarzda abiyeler ile tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Abiye elbiseye uygun ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı whatsap sipariş hattımızdan iletişim kurarak istediğiniz elbiseye uygun ayakkabı yaptırabilir sipariş ayakkabı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi