47 Numaraya Kadar Ayakkabı Yapan Yerler

47 Numaraya Kadar Ayakkabı Yapan Yerler

Aradığınız ayakkabıyı istediğiniz ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Üstelik 47 numara ayakkabı bulamayan büyük numara kullanıcılarının özel ayakkabı yaptırabilecekleri bir sistem hazırladık. Kişiye özel ayakkabı yaptırmak isteyen kişilerin 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı hattı üzerinden detaylı bilgi alabileceklerini de belirtelim. 45-46-47 numara gibi büyük ayak yapısına sahip olup da ayağına göre ayakkabı alamayanlar artık üzülüp dert etmeyin.

Büyük Numara Ayakkabı Yapımı

Ayağım büyük ve hiçbir ayakkabı olmuyor diyerek üzülmek yerine 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş hattı üzerinden kolayca iletişim kurabilirsiniz. Siz yalnızca alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini, ayak numaranızı ve diğer detayları belirtmeniz yeterli oluyor.

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi

Burada dikkat edilmesi gereken detay, ayakkabınızın ayak şekil yapınıza uygun olması için ayağınızın üstten fotoğrafını da göndermeniz büyük öneme sahip.

47 Numara Ayakkabı Siparişi

Sizin için özel tasarım ayakkabıları birinci sınıf malzemeler ve hakiki deri ile biraraya getiriyoruz. Üstelik 47 numara ayakkabı siparişi vermek ve büyük numara ayakkabı yaptırmak isteyenler 0534 526 7907 nolu sipariş hattı üzerinden detaylı bilgi alabilir.

Büyük No Ayakkabılar Asil Kundura’da

Sizler için 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz renkte hazırlanabiliyor. Üstelik büyük no ayakkabılar nereden bulunur ve nasıl ayakkabı yaptırılır sorusuna Asil Kundura ile yanıt bulabileceğinizi de unutmayın. Üstelik ayağında kemik ya da taraklı sorunlar için de özel tasarım ayakkabı hizmetinden yararlanarak istedikleri ayakkabıya ulaşabileceklerini de belirtelim.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi