47 Numara Ayakkabı Yapan Firmalar

47 Numara Ayakkabı Yapan Firmalar

Birinci sınıf kalitede büyük numara ayakkabı yaptırmak için sizlere özel bir çalışma yaptık. Arayıp da bulamadığınız büyük ayaklara özel ayakkabılar ve 47 Numara Ayakkabı siparişi nereden yaptırılır? Nasıl büyük no ayakkabı siparişi verilir sorularına sizler için yardımcı olacağız.

 

Büyük Numara Ayakkabı Yapımı

 

Günümüzde kaliteli ve özgün ayakkabı üretimi kadar ayağa özel ayakkabıların bulunması da sorun olmakta. Özellikle ayağı büyük olan vatandaşların ayak numarasına uygun ayakkabıları nereden ve nasıl bulacağı konusunda yardımcı olacağız. Sıradışı ayakkabı modelleri için ayak numarası 47 numara olan vatandaşlar için özel üretim ayakkabılar sizler için hazırlanabiliyor. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura, el yapımı ayakkabı sipariş sistemi sayesinde istenilen her model ve renkteki ayakkabıyı büyük numara ayaklara sipariş ayakkabı hizmeti ile hazırlıyor.

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi

Piyasada bulunması zor ayak numaraları olarak bilinen 44-45-46-47-48 numara ayaklar için özel ayakkabı üretimleri Asil Kundura ile mevcut. Sizler de nasıl 47 numara ayakkabı siparişi verilir sorusuna yanıt arıyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattı üzerinden detaylı bilgiye de sahip olabiliyorsunuz.

 

Nasıl 454647 Numara Ayakkabı Yaptırılır?

 

Ayağınız büyük ve piyasada bu numaraları bulmak zor geliyorsa özel üretim büyük no ayakkabılar sizler için hazırlanabiliyor. Kişiye özel büyük numara ayakkabı, bot,çizme siparişleri için Asil Kundura’nın özel ayakkabı ısmarlama sistemi sayesinde 45-46-47 numara ayakkabılar size özel olacak şekilde yaptırılabiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi