46 Numara Erkek Ayakkabı Yaptırma

46 Numara Erkek Ayakkabı Yaptırma

Büyük numara ayağa sahip olan biri için ayakkabı bulmak oldukça zor olsa gerek. Üstelik istediğiniz ayakkabıyı bulsanız bile kemik ya da taraklı olması halinde ayağınıza olmaması büyük sorun oluşturabiliyor. Böyle bir durum için büyük numara ayaklara özel ayakkabı yaptırmak en mantıklı çözüm yöntemi olmakta. Peki 46 numara erkek ayakkabı yaptırmak için ve büyük numara ayakkabı siparişi vermek için ne yapılmalı bu ve tüm detayları sizler için hazırladık.

 

Büyük Numara Erkek Ayakkabısı (46 Numara)

 

Ayağınız piyasada bulunmayan ayak numarasına sahip ve ayakkabı almakta zorlu yaşıyorsanız üzülmeyin. Asil Kundura, istediğiniz erkek ayakkabı modelini istenilen her renk ve ayak numarasında özel olarak yapabiliyor. Üstelik model seçeneğiniz de sınırsız. Yani farklı bir yerde ya da internet sitesinde gördüğünüz bir ayakkabı modelini size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Ayrıca 46 – 47 – 48 numara büyük ayak numaralarına özel olarak sipariş ayakkabı verebilirsiniz. Büyük numara ortopedik ayakkabı siparişi için de özel ısmarlama ayakkabı sisteminden faydalanabiliyorsunuz. Türkiye’nin her noktasına ve Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, Rusya ve diğer tüm dünya ülkelerinde, yerleşim yerlerinde ikamet edenler de istediği ayakkabıyı özel olarak yaptırabilir. Kişiye özel büyük numara ayakkabı siparişi vermek için öncelikle sipariş vermek istediğiniz ayakkabının fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı ısmarlama ayakkabı sipariş sistemimize whatsApp üzeriden göndermeniz yeteli olacaktır. Siparişler ve fiyatlar ile ilgili bilgi almak istiyorsanız yine bu numara üzerinden bağlantı kurarak detayları öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi