45 Numara Erkek Ayakkabısı Yapan Yerler

45 Numara Erkek Ayakkabısı Yapan Yerler

Günümüzde ayakkabı bulmak kadar istenilen numaraya uygun ayakkabıyı almak da zahmet gerektiriyor. Mağaza ve AVM’lerde beğendiğimiz bir ayakkabının istenilen ayak numarasında olmaması can sıkıcı bir konudur. Sizler için kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura, 45 numara ayakkabı üretimi sağlıyor. Yalnızca 45 numara ile sınırlı olmamakla birlikte 30 numaradan 50 numaraya kadar dilediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yapabiliyor. Sizler de büyük numara ayakkabıyı nasıl ve nereden yaptırırım sorusuna yanıt arıyorsanız alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden veya 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş sistemimizden detaylı bilgi alabilir, istediğiniz ayakkabıyı sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

45 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayak numaranız piyasada bulunmayan bir numaraya sahip ise üzülmeyin. Sizler de 45 numara erkek ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Dilediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırabilmeniz için herhangi bir yerde gördüğünüz ve beğendiğiniz ayakkabının görselini tarafımıza whatsapp üzerinden göndermeniz yeterlidir.

Büyük Numara Erkek Ayakkabı Siparişi
Büyük Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

Özellikle de ayağında ortopedik sorun olanlar için ayağınızdaki sorunun detaylarını belirterek ayak yapınıza uygun şekilde istediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz.

Büyük Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

Türkiye’de özel üretim erkek ayakkabıları için araştırma yapan siz değerli ziyaretçilerimiz için büyük numara erkek ayakkabı siparişi vermek oldukça kolay. Dilediğiniz erkek ayakkabı modelini alt kısımdaki iletişim sistemimiz üzerinden bağlantı kurarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik 45-46-47-48 numara ayaklara sahip kişilerin de diledikleri ayakkabıyı kişiye özel olarak yaptırabileceklerini unutmayın. Birbirinden farklı ayakkabı modellerini sizler için birinci sınıf kalitede malzemeler ile hazırlamanın gururunu yaşayan Asil Kundura’ya 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi