45 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

45 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Büyük numara ayaklara göre ayakkabı araştırması yapan siz değerli ziyaretçilerimiz, kişiye özel ayakkabı üretimi ile henüz karşılaşmadı demektir. İstediğiniz ayakkabıyı 45 numara erkek ayakkabısı olarak yaptırabileceğiniz bu sistem üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Farklı bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir ayakkabı modelini ayak numaranıza özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Üstelik renk ve ayak numarası gözetmeksizin istediğiniz ayakkabıya sipariş ayakkabı farkı ile ulaşabilmeniz de mümkün oluyor.

 

Büyük Numara Erkek Ayakkabılar (45 No Ayakkabı Yaptırma)

 

Piyasada arayıp da bulamadığınız ayakkabı numaralarını kişiye özel ayakkabı sipariş hizmetiyle yaptırabileceğiniz biliyor muydunuz? Türkiye’nin 81 il ve ilçesinde Kaliteli erkek ayakkabı modellerini 45 numara erkek ayakkabı yaptırma hizmetiyle yaptırabileceğiniz asil kundura Ayakkabı Siparişi ulaşabiliyorsunuz. Üstelik 45 numara erkek ayakkabı modelleri ve fiyatları konusunda detaylı bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki online ayakkabı destek sistemi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Kaliteli erkek ayakkabıları güvenli ve gerçek deri avantajlarıyla yaptırmak istiyorsanız alt kısımda bulunan canlı destek sistemi üzerinden istediğiniz ayakkabıyı belirterek siparişini verebilir, ayak numaranıza özel olarak yaptıra bilmeniz mümkündür.

45 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları - Özel Sipariş

45 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları – Özel Sipariş

Özellikle İstanbul’da büyük numara erkek ayakkabıları konusunda araştırma yapan vatandaşlarımız istedikleri ayakkabıyı bulamadıklarından şikayet ediyorlar. Fakat sizler için hazırlanan özel sistem sayesinde İstanbul’da 45 numara ayakkabı yaptırma ve özel sipariş vermek artık mümkün. İstanbul’un çeşitli ilçe ve semtlerinden 45 No ayakkabı yaptırmak isteyenler istedikleri ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaralarını 0534 5267907 numaralı canlı destek WhatsApp sipariş hattımız üzerinden göndererek kolay ve güvenilir şekilde siparişlerini verebiliyorlar.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi