44 Numara Üstü Erkek Bot Sipariş

44 Numara Üstü Erkek Bot Sipariş

Kaliteli erkek ayakkabıları araştırıp büyük numara özel bot almak isteyen kişiler için sipariş ayakkabı hizmetini hazırladık. Özellikle de havaların soğuması ile birlikte erkeklerin su geçirmeyen büyük no bot ve kaliteli bot sipariş vermek için araştırdığı firmalar konusunda sizler için Asil Kundura’yı öneriyoruz.

 

Büyük Numara Erkek Bot Modelleri

 

Sizler için özel olarak hazırlanan bot modelleri arasında büyük numara erkek botları piyasada bulunma konusunda oldukça zor bir konudur. Sizlerin tercih edip almak istediği ayakkabılar arasında istediğiniz ayakkabı numarasını bulamamak da büyük problem oluşturmakta. 44 numara erkek bot araştırması yapanlar için 45 numara ve üzerinde dilediğiniz ayakkabı – bot – çizme modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. Asil Kundura ısmarlama bot siparişi için 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı hattından bilgi alabilirsiniz.

 

Ayağı 44 Numara Ve Üzeri Olanlar İçin Bot Siparişi

 

Ayağınız 44-45-46-47-48 gibi büyük numara olanlar, ayağında tarak veya farklı problem bulunanlar için özel ayakkabı sipariş hizmetimiz 7-24 hizmet veriyor. Büyük numara erkek botu yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Kaliteli erkek bot modelleri için dilediğiniz renk ve standartta özel kalıplarda oluşturulan erkek botları, gerçek deri ve özel malzemeler ile oluşturulurken tamamen müşteri memnuniyeti gözetilerek 1. sınıf kalitede oluşturuluyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi