32 Numara Topuklu Ayakkabı (küçük no)

32 Numara Topuklu Ayakkabı (küçük no)

İnternet sitelerinde gezinirken çok hoşunuza giden Bir ayakkabıyı satın almak istediğinizde ayak numarasının istediğiniz numarası olmaması oldukça can sıkıcı bir durum oluşturduğunu biliriz. Genelde küçük numara topuklu ayakkabı arayan kişiler aradıkları ayakkabıyı istedikleri numarada bulamamaktan şikayetçiler. Bunun gibi durumlarda küçük numara ayakkabıyı nereden ve nasıl bulabilirim sorusuna yanıt bulduğumuz bu ortamda kişiye özel küçük numara topuklu ayakkabı siparişi ile sorunu kökünden çöze biliyorsunuz. Herhangi bir mağaza veya internet sayfasında gördünüz ve çok dikkatinizi çeken bir ayakkabıyı istediğiniz küçük numara kalıpta özel olarak yaptırabilirsiniz. Nasıl küçük numara ayakkabı siparişi verebilirim sorusuna yanıt olarak 0534 526 79 07 numaralı küçük no topuklu ayakkabı sipariş hattından detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Küçük No Ayakkabı Yaptırma (32 – 33 – 34 Numara)

Piyasada bulunan ayak numaraları genelde 36 dan başlayıp 44 numaraya kadar seriler halinde üretilen ayakkabılarla doludur. Fakat bu numaraların dışında ayakkabı arayıp da bulamamak oldukça hiç can sıkıcı bir durum olsa gerek. Özellikle 32 numara topuklu ayakkabı arayan bayan ayakkabı tutkunları için özel üretim ayakkabılar güzel çözüm oluyor. Üstelik 32 numaradan başlayıp 33, 34 ve 35 numaraya kadar istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz.

Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar

Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar

Sizler de nereden küçük numara topuklu ayakkabı yaptırabilirim sorusuna hızlı cevabı Asil Kundura ayakkabı kolayca ayakkabınızı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden hızlı ve güvenilir şekilde küçük numara ayakkabı sipariş hizmeti veren aSil kuNdura aYakkAbı sipArişi 0534 5267907 numaralı Özel sipariş vhAtsAp hattı ile 7 – 24 hizmet veriyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi