2021 Platform Topuklu Ayakkabı Üretimi

2021 Platform Topuklu Ayakkabı Üretimi

2021 yılının en şık ve gösterişli ayakkabılarına sahip olmak 2021 yılında olduğu gibi yine çok kolay olacak. Birbirinden farklı platform ayakkabı modelleri ile sizleri buluşturacağız. Topuklu ayakkabı alırken kaliteye dikkat edeceğiniz muhakkak bir gerçek. yanı sıra yüksek platform topuklu ayakkabı modelleri içerisinde ürünün sağlamlık kadar da standartların üstünde olmasını isteriz.

El Yapımı Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Platformlu ayakkabı tasarımlarımız içerisinde özellikle bayan müşterilerimiz için istedikleri ayakkabı modelini arzu etmeleri halinde özel ayakkabı siparişi sistemimiz ile hazırlayarak adreslerine gönderiyoruz. Siz İstanbul, Ankara, İzmir platform topuklu ayakkabı siparişi vermek istediğinizde bu ve diğer tüm illerden olduğu gibi ayakkabınızın siparişini verebilir, istediğiniz ayak numarasında ayakkabı, bot ve yüksek platformlu çizme siparişi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bayan Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Sizler için özel olarak yaptığımız çalışmalarımızı İnstagram, Pinterest, Facebook ve Web sayfamız üzerimizden inceleyebilir, detaylı bilgi edinebilmek için WhatsApp, Bip, Telegram 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattına mesaj atabilir ve arayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi