2018 Yılı Erkek Bot Modelleri – Asil Kundura

2018 Yılı Erkek Bot Modelleri – Asil Kundura

Kaliteli ayakkabı için yoğun bir arayış içinde olanlar özel sipariş ayakkabı gibi bir seçeneğin olduğunu bilmekte fayda var. Üstelik 2018 yılı erkek bot modelleri arasında en çok tercih edilen ayakkabı ve bot modelleri fermuarlı erkek botlar ve bağcıklı erkek bot modelleri olacak gibi görünüyor.

 

Asil Kundura’da 2018 Yılı Erkek Bot Modelleri

 

Soğuk ve yağışlı havalarda erkeklerin vazgeçemediği ayakkabı seçeneklerinden olan bot modelleri erkek ayakkabı hizmetinde Asil Kundura‘nın kişiye özel sipariş hizmeti ile Türkiye’nin her il ve ilçesine hizmet veren özel bir sistemdir. 

 

ısmarlama bot siparişi

 

Mağaza ve dükkanlarda arayıp da bulamadığınız erkek bot modellerini dilediğiniz ölçü, renk ve standartta istediğiniz şekilde sipariş verebiliyorsunuz. Üstelik kalite ve işçilik konusunda el yapımı ayakkabının vazgeçilmez özellikleri ile karşılaşabilmeniz de mümkün.

 

 

Sıradışı kışlık bot modelleri kadar kıyafete uygun ayakkabı yapımı da erkeklerin özellikle aradığı ve günümüzde ayakkabı siparişi konusunda ilgi görülen konuların başında geliyor. taba rengi botların fermuarlı ve bağcıklı olması da 2017 yılında olduğu gibi 2018 senesinde de yine trendlerde olacak gibi görünüyor.

 

Ismarlama Kışlık Erkek Botlar

Ismarlama Kışlık Erkek Botlar

 

Kışlık ayakkabı seçiminde erkeklerin kalın tabanlı bot alırken kaliteyi tercih etmesi kadar doğal bir şey yoktur. Fakat kaliteyi nereden ve nasıl yaptırırım diye merak edenlere özel hizmet sunan Asil Kundura, kişiye özel erkek bot siparişi için hizmet vermeye devam ediyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi