2017 Yılına Özel Topuklu Ayakkabı Modelleri

2017 Yılına Özel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Sizlere asil kundura olarak bayanların alışveriş tercihlerinde ilk sıraya koyduğu ayakkabılardan topuklu ayakkabı ile ilgili faydalı olacağını düşündüğümüz bilgiler vereceğiz. 2017 yılına özel topuklu ayakkabı modelleri özel günlerin, mezuniyet törenlerinin, nikah ve düğünlerde vazgeçilmez aksesuarların ilk sırasında yerini almaktadır. Özel topuklu ayakkabı kadın duruşunu ve görünüşünü ön plana çıkarmakla birlikte kalite bir görünüm adına önemli bir aksesuar olarak görülebilir. En çok merak edilen sorulardan biri de topuklu ayakkabıların zararları var mıdır ve topuklu ayakkabı alırken nelere dikkat edilmeli, aldığımız özel bir topuklu ayakkabı ile nasıl yürünmeli gibi sıkça karşılaşılan sorulara sizler için özenle hazırladığımız yazımızda cevaplarını düşünme fırsatı da bulabileceksiniz. 2017’ye özel topuklu stiletto ayakkabı modellerini sayfamızdan da inceleyebilir, asilkundura.com.tr üzerinden de çeşitli modellerimizi görme fırsatı bulabilirsiniz.

Stiletto ayakkabı siparişi

Yüzlerce farklı çeşit ve model ile ayak yapınıza ve hayallerinize hitap edecek olan topuklu bot, çizme, ayakkabı modellerini asil kundura farkı ile görebilirsiniz.

Uzun Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Uzun topuklu ayakkabı almak her bayana özgü bir durum olmamakla beraber özellikle ilk kez uzun topuklu ayakkabı kullanacak kadınlar için önerilerde bulunmak uygun olacaktır. Özel dolgu topuk ayakkabı tercihi yeni kullananlar için iyi ve isabetli bir başlangıç olarak görülebilir. Dolgu Topuk Çizme veya özel Dolgu Topuk ayakkabı ile başlarsanız sonrasında yüksek topuklu ayakkabı almak kullanıcıları için çok da zorluk göstermeyecektir.

Topuklu ayakkabı modelleri

Topuklu ayakkabı modelleri

Bu alanda bir diğer önerimiz ise dolgu topuk ayakkabı kullanımına alışma zamanını bitirdikten sonra kolaylıkla yüksek topuklu ayakkabı ile bir sürece devam etmenizdir. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri kilo problemi yaşayan bayanlar için doğal görünüm ve denge sorunları ile karşılaşmamaları için 6 ya da 7 cm yüksek topuklu ayakkabı isabetli bir seçenek olacaktır. Tabi sahibi olacağınız yüksek topuklu ayakkabının topuk sağlamlığı ve kalitesini araştırmak ve bu bilgi ışığında almak en doğrusu olacaktır. Asil kundura araştırmalarına göre son 5 sene içinde platform topuklu stiletto ayakkabıların kullanım miktarında hızlı bir yükseliş görülmektedir. En temel nedeni ise ayakkabıdaki platformun ayak yapısındaki eğimi dengede tutarak ayağınızın daha da kolay bir yürüyüş ortaya çıkarması için eğlenceler, parti, nikah ve düğün gecelerinde, özel günlerde sorun oluşturmaması olarak görülmekte. Sahibi olacağınız ayakkabı hangi seçenek olursa olsun ayak bileğini sarması ayrıca ayakkabı kalıbının doğru oturması gerekli bir kriterdir. Hızlı ve dikkatsizce alınan kararlarla sonucu hüsran olabilecek ayakkabı tercihlerinden uzak durulmalıdır.
Topuklu Stiletto Modelleri ise ayakkabının nirvana zirvesi olarak kabul edebileceğimiz modellerdendir. Tabi ayak parmaklarını ve kemikleri sıkıştırdığı ayrıca yüksek eğimli bir görünüme sahip oldukları için sağlığımıza zarar vermekten geri durmadığını biliriz. Bu sebeplerden dolayı bu gibi ayakkabıların günlük ayakkabı tercihlerinden uzak tutulması doğru olacaktır. Geniş zaman diliminden ziyade kısa süreli kullanımlar için tercih edilebilir, görünüm olarak şık bir duruş ortaya koyacaktır. Kışlık bot ve çizme modellerini giyerken çorap giymeniz hem sağlık hem de ayağınızın ayakkabınız içinde daha rahat hareket ederek sıkma ve vurma sorunlarını azaltıcı eğilim gösterecektir. 2017 yılında topuklu ayakkabı alırken ayakkabının kalitesine, ayağınızdaki rahat duruşuna son derece önem vermenizde yarar vardır. Ucuz diye sahibi olacağınız bir topuklu çizme için ayağınızda mantar, nasır gibi problemlerle karşılaşıp hem sağlığınızı hem paranızı riske atmak yerine doğru ayakkabıyı almak, ayak sağlığınızı düşünmek olacaktır.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi