2017 Yılına Özel İskarpin Ayakkabı Modelleri

2017 Yılına Özel İskarpin Ayakkabı Modelleri

İskarpin ayakkabı modelleri yıllardan boyu gerek günlük gerekse iş hayatında oldukça fazla tercih ediliyor. Siz de günlük kombinlerinizde iskarpin ayakkabı modellerini tercih ederek daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

İskarpin ayakkabı modelleri hem erkek hem de kadınlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Bu ayakkabı modellerini isterseniz günlük kullanımda, isterseniz de iş hayatınızda takım elbise ve eteklerin altına tercih edebilirsiniz. İskarpin ayakkabı modelleri dikkat çekici ve şık görüntüsü ile dikkat çekiyor.

 

İskarpin Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

İskarpin ayakkabılar hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Kadınlar iskarpin ayakkabıları günlük kullanımda tercih etmek için kot pantolonların altına giyebiliyor. Kot pantolonların altına tercih edeceğiniz bayan iskarpin ayakkabı modelleri ile siz de dikkat çekici bir kombine sahip olabilirsiniz. Bu ayakkabı modellerinin bir diğer kullanım alanları ise takım elbise ve ofis kombinleridir. Siz de iş hayatınızda takım elbise ya da etek giyiyorsanız bunların altına iskarpin ayakkabı tercih edebilirsiniz.

İskarpin ayakkabı modelleri kadınlarda olduğu kadar erkekler tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. Erkekler bu model ayakkabılar genellikle kot pantolonların ve takım elbiselerin altına tercih ediyor. Takım elbiselerin altına daha sade ve tek renkli iskarpin ayakkabıları tercih edebileceğiniz gibi, kot pantolonların altına giyeceğiniz iskarpin ayakkabıları ise daha renkli motiflerde tercih edebilirsiniz.

İskarpin ayakkabı modellerinin farklı birçok çeşidi bulunuyor. Bu modellerin en çok tercih edilenleri arasında sade renklileri yer alıyor. Sade ve düz renklerden oluşan iskarpin ayakkabı modelleri hem takım elbiseler ile hem de kot pantolonlarla kullanıldığında oldukça hoş bir görüntü sunuyor. Birkaç farklı renklerden oluşan motifler ise diğer motiflerden daha az tercih edilse de farklı tarzdaki kombinler ile büyük uyum sağlıyor. Özellikle siyah ve lacivert ya da sarı ve krem renkli iskarpin ayakkabı modelleri oldukça fazla tercih ediliyor.

 

Özel Üretim İskarpin Ayakkabı Modelleri

 

İskarpin ayakkabı modellerinin farklı tarzlara uyumlu olması oldukça fazla tercih edilmesine neden oluyor. 2017 yılına özel iskarpin ayakkabı modelleri arasında hem sade renkler, hem de farklı renkler bir arada kullanılan modeller yer almaktadır. Takım elbiselerin altına tercih edeceğiniz iskarpin ayakkabı modellerini daha sade tercih etmeniz gerekiyor. Kot pantolonun altına tercih edeceğiniz iskarpin ayakkabı modellerini ise farklı renk ve motiflerde tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızdaki renkleri kullandığınız aksesuar ve kıyafetler ile birlikte desteklemeniz gerekiyor.

Özel tasarım ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana hizmet veren Asil Kundura olarak vatandaşlarımıza her tarz ayakkabı için hizmet veriyoruz. Siz de vermek istediğiniz ayakkabı siparişlerini 0534 526 79 07  numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. İnternetten bulduğunuz iskarpin ayakkabı modellerini hazır ayakkabı satışı yapan firmalarda bulamıyorsanız, müşteri hizmetleri hattımıza WhatsApp üzerinden istediğiniz ayakkabının fotoğrafını göndererek sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi