2017 Kış Sezonu Ayakkabı Modelleri

2017 Kış Sezonu Ayakkabı Modelleri

Yeni yıla girerken 2017 yılının en güzel ayakkabı modelleri ile sizlere özel görsel bir şov hazırladık. Asil Kundura’nın 2016 / 2017 Yılı Kış Ayakkabı Modelleri ile yılın trendini yakalamakta hiç de zorlanmayacaksınız. Kışlık bot modelleri bir taraftan trend çizginizi oluştururken kışlık çizme modelleri ve uzun topuklu botlar sizlere özel hazırlanmakta. Tasarım harikası abiye kıyafetlere özel düşünülen stiletto ve taşlı kombin ayakkabı modelleri de göz ardı edilmeyecek türden. 2017 yılının en çok dikkat çekecek renklerinden biri de taba rengi bot modelleri olacak gibi görünmekte.

2017 Kış Ayakkabı Modelleri

2017 Kış Ayakkabı Modelleri

2016-2017 sonbahar kış ayakkabı modası için günlerce bekleyen ziyaretçilerimiz için profesyonel ellerden geçen ve büyük bir titizlik ile hazırlanan erkek ve bayan ayakkabı modellerini Asil Kundura’nın resmi sayfasından da takip edebilir birbirinden farklı çeşit ve kategoriye ulaşabilirsiniz.

2017 Kış Sezonu Ayakkabı ve Bot Modelleri

2017 Kış Sezonu Ayakkabı ve Bot Modelleri

Dilediğiniz ayakkabı ve bot modelini istediğiniz renk ve ayak yapısına göre özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Nasıl çizme yaptırırım diye merak eden ziyaretçilerimiz için aşağıda yer alan iletişim numarasından bağlantı kurarak dilediğiniz çizme, ayakkabı veya bot siparişi verebilirsiniz.

2017 Kış Sezonu Ayakkabı ve Bot Modelleri

2017 Kış Sezonu Ayakkabı ve Bot Modelleri

İzmir, Ankara, İstanbul, Adana gibi büyükşehirlere özel ayakkabı siparişi hizmeti sağlarken 81 il ve ilçeden gelen tüm siparişleri de hızlı bir şekilde degerlendirip istenilen ve arzu edilen model ile tarzlarda büyük ve küçük tüm numara çeşitlerinde ürünlerinizi hazırlıyoruz. Siz yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini gönderin biz size o modeli ayağınıza özel yapalım.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi