Yaza Özel Kaliteli Deri Ayakkabı Siparişi

Yaza Özel Kaliteli Deri Ayakkabı Siparişi

Kaliteyi arayanlar için özellik ile ithal ve Çin mallarından uzak tamamen deri ve özel hazırlanan ayakkabı modellerini hazırladık. Üstelik olarak yaz aylarında rahatlık ile giyebileceğiniz erkek deri ayakkabı modelleri için 2021 yılında yeni trend olacak bir ve oldukça ilgi göreceğini düşündüğümüz özel ayakkabıları sipariş verebilirsiniz. Yalnızca Asil Kundura’nın özel üretimi ile kişiye göre özel ayakkabı yaptırma hizmetinden yararlanabileceğiniz bu sistem ile kalite farkına ulaşmak için artık çok daha kolaydır. Özel üretim ayakkabı siparişlerinizde en dikkat edilmesi gereken husus kaliteli malzeme ve yapım aşamasında el yapımı işçilik kalitesiyle olabilmesidir. Bu yüzden pek çok ürünlerde olduğu gibi kişiye göre özel sipariş ayakkabılarınız da hem görsel hem farklı açıdan hem de kalite anlamında büyük fark yaratan mutlaka el yapımı olması gerekmektedir.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Klasik Ayakkabı Siparişi

Yüzlerce çeşit ayakkabı modelleri ve renk çeşitleri, ile sıra dışı tasarım harikası, birbirinden şık ve aksesuar seçenekleri ile aradığınız ayakkabı ve bot modellerini sizler için üretmekteyiz. İstemiş olduğunuz herhangi bir modeli ve tarz çeşitlerini bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka ürün yelpazemizi ve seçenek kataloğumuzu inceledikten sonra, kalitemizi fark edebileceksiniz. Türkiye‘nin ve Avrupa‘nın en büyük kişiye göre özel ayakkabı tedarikçisiyiz. Üretmiş olduğumuz her bir siparişlerde insan hassasiyeti ile yapıyor ve siz değerli müşterilerimizin hayranlığına ve beğenisine sunuyor olmaktayız. İnsan hayatında günlük yaşantısında olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olan ayakkabı, artık günümüzde ihtiyacın yanı sıra en popüler aksesuarlardan biri haline geldi. Öyle ki ayakkabıya endeksli kemer saat gibi ürünler bile ayakkabıya göre seçimi yapılan ürünler haline geldi. Dolayısıyla ayakkabının kalitesi içeriğinde kullanılan malzeme kadar yapım aşaması da bir o kadar önemi büyük.

Özel Tasarım Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Klasik Ayakkabıda El Yapımı Ve İşçiliğin Önemi

Günümüzde genellikle fabrikasyon üretim yani fason üretim denilen sistemde meydana gelen ayakkabıların emek kalitesi oldukça düşüktür. Bunu olumsuz olarak ayakkabının hem görselliğinde hem de kalitesinde ve kullanımında hissedersiniz. Ürettiğimiz her ayakkabı ve bot modellerinde en büyük özelliğimiz ürünlerimizin tamamen el yapımı işçilikte ve 1. Sınıf kalitede olmasıdır. Ürünlerimizin kalıplama süreci, monta süreci, özel buharlı sistemlerden geçerek en muazzam titizlikte hazırlanmaktadır. Alanında en profesyonel ustalar tarafından insan hassasiyetiyle hazırladığımız bu özel ürünleri mutlaka görmeli ve tecrübe edinmelisiniz. Özel sipariş yöntemiyle ayakkabı siparişlerinizde önemsemeniz gereken detaylar vardır. Bunlar ayak numaranız, belirlediğiniz modelin rengi, deri özelliği, işlenmiş özel kösele detayları, taban seçenekleri ve siparişinizde kullanılacak aksesuar çeşitlerinin belirlenmesi gibi. Ayakkabılarınızın malzeme kalitesi ve işçilik değeri çok önemlidir.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayrıca dilediğiniz modelin görselini bizimle iletişim yolu aracılığı ile paylaştığınızda en kaliteli malzeme, dünya standartlarında bir işçilik üretimi ile siparişleriniz özenle yapılır. Kişiye özel sipariş üretimlerinde yaklaşık ortalama üretim süremiz 14 iş günü sürmektedir. WhatsApp 0534 526 79 07 bilgi edinme ve müşteri iletişim numaramız üzerinden bizimle irtibat kurarak sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz. İnstagram sosyal medya hesabımız ve Facebook sayfalarımızdan eşsiz kalitede ürün çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Özel üretim ayakkabı siparişinde dünya kalitesini bizimle ayaklarınızda yaşayacaksınız. Tarzınızı usta el işçilikleriyle size en iyi şekilde yansıtabilmemiz adına bizlerle ilgili konu ile alakalı görsel paylaşımı yaparak veya istediğiniz detayları bizlere ileterek gerekli her türlü bilgiyi edinebilir, siparişlerinize hız katabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi