Özel Tasarım Taşlı Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Taşlı Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Düğün ve özel günleriniz için özel tasarım ayakkabı yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu acaba alacağım ayakkabı ayağıma olacak mı? Acaba ayakkabının kalitesi istediğim gibi mi? İstediğim ayakkabı modeli aynı şekilde yapılabilir mi? Şeklinde merak edilen sorular için özel bir yazı hazırladık. Özel Sipariş Ayakkabı sayesinde hayalinizdeki en güzel Nişan ayakkabı modelleri, gelin ayakkabı modelleri, özel tasarım ayakkabı siparişi ile ilgili merak edilen modeller ve detaylar Ankara Asil Kundura‘da mevcut.

 

Dolgu Topuk gelinlik ayakkabı

 

Özel Dolgu Topuk Gelin Ayakkabı Modelleri ayağınıza uygun olan en özel geceye en şık görüntüyü sizler için hazırlıyor. Giymek istediğiniz gelinliğe uygun olan modeli sizler için özel olarak hazırlıyoruz.

 

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

 

Özel Taşlı Gelin Ayakkabı Modelleri ile yine en farklı gelin ayakkabısı stillerini dilerseniz sizin bize göndereceğiniz modellerle ayağınıza uygun şekilde yapıyoruz.

 

Sipariş Bot Modelleri Erkek

 

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz Gelin Ayakkabısı fotoğrafını bildirmeniz yeterli olacaktır. 0534 526 79 07 nolu whatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir, sipariş ayakkabı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi