El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

İnsan hayatının günlük yaşantısında olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olan ayakkabı, artık günümüzde ihtiyacın yanı sıra en popüler aksesuarlardan biri haline geldi. Öyle ki ayakkabıya endeksli kemer saat gibi ürünler bile ayakkabıya göre seçimi yapılan ürünler haline geldi. Dolayısıyla ayakkabının kalitesi içeriğinde kullanılan malzeme kadar yapım aşaması da bir o kadar önemi büyük.

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı

Ayakkabıda El Yapımı İşçiliğin Önemi

Günümüzde genellikle fabrikasyon üretim yani fason üretim denilen sistemde meydana gelen ayakkabıların emek kalitesi oldukça düşüktür. Bunu olumsuz olarak ayakkabının hem görselliğinde hem de kalitesinde ve kullanımında hissedersiniz. Ürettiğimiz her ayakkabı ve bot modellerinde en büyük özelliğimiz ürünlerimizin tamamen el yapımı işçilikte ve 1. Sınıf kalitede olmasıdır. Ürünlerimizin kalıplama süreci, monta süreci, özel buharlı sistemlerden geçerek en muazzam titizlikte hazırlanmaktadır. Alanında en profesyonel ustalar tarafından insan hassasiyetiyle hazırladığımız bu özel ürünleri mutlaka görmeli ve tecrübe edinmelisiniz.

Özel Üretim Erkek Ayakkabılar

Ayakkabı Siparişinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Özel sipariş yöntemiyle ayakkabı siparişlerinizde önemsemeniz gereken detaylar vardır. Bunlar ayak numaranız, belirlediğiniz modelin rengi, deri özelliği, işlenmiş özel kösele detayları, taban seçenekleri ve siparişinizde kullanılacak aksesuar çeşitlerinin belirlenmesi gibi. Ayakkabılarınızın malzeme kalitesi ve işçilik değeri çok önemlidir.

Konforlu Erkek Ayakkabı Modelleri

Üretimlerimizde kullandığımız malzemelerin kalitesi, dünya standartlarında en seçilmiş özel kalitede malzemelerdir. Bu yüzden 1974 yılından beri dünyanın en büyük özel sipariş ayakkabı üreticilerinden biriyiz. Yurt içi ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesinde ayakkabı severlerin beğenisini ve memnuniyetini kazanan özel siparişler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

İsteğe Özel Şık Erkek Ayakkabılar

Yeni Sezon El Yapımı Erkek Bot Üretimi

Bu yıl en trend modeller ve en sıra dışı özel üretim ayakkabı bot modelleriniz bizden! Beğendiğiniz ayakkabıyı bulmakta aradığınız kaliteye ulaşmakta zorlanıyorsanız, mutlaka bizi internet adreslerimizden takip edip bizimle iletişime geçiniz. sizlere sunduğumuz farklılıkların başında benzersiz ürün kalitemiz ve sınırsız çeşitte ürün modellerimizle sizleri memnun etmeyi hedeflemiş durumdayız. Kış sezonunda en güncel ayakkabı ve bot modellerimiz sizleri bekliyor.

Erkeklere Özel Tarz Ayakkabılar

Kişiye Özel El İşçiliği Kalitesinde Erkek Çizmeler

Özel tasarım sonbahar ve kışlık deri çizme modellerimizi yenileyerek müşterilerimizin siparişlerini büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Üretim sürecimizde özel siparişlerde 8 ile 14 iş günü içerisinde büyük bir hassasiyet ve özenle hazırlanan siparişleriniz adrese teslim sistemimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Kişiye Özel Erkek Ayakkabılar

Online alışverişlerinizde Web internet mağazamızdan ürün kalitemizi ve çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Pinterest, İnstagram ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da kışlık bot, ayakkabı ve çizme modellerimizi görebilir, WhatsApp ürün sipariş hattımızdan bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi