Dünyanın En Kaliteli Erkek Ayakkabı Modelleri

Dünyanın En Kaliteli Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı insan hayatının günlük yaşantısında en önemli temel taş ihtiyaçlarından biridir. İnsanların dış görüntüsünde de ayakkabının önemi çok büyüktür. Öyle ki çoğu zaman dış görünümünüzde göze çarpan en önemli aksesuarınız ayağınızdaki şık ayakkabı olacaktır. Kaliteli ayakkabı denildiğinde genellikle bilinen sadece yüksek fiyatlar ve şişirilmiş görsellerdir. Oysa kaliteli ayakkabı denildiğinde olması gereken, üstün malzeme kalitesi, uyumlu aksesuar ve en önemlisi el yapımı işçiliktir. Hakiki deri ve el yapımı kösele kaliteli ayakkabıyı meydana getiren temel taş malzemelerin başında gelir.

Kişiye Özel Üretim Erkek Ayakkabılar

Kaliteli Ayakkabıda El Yapımı İşçiliğin Önemi

Ayakkabı üretimi başlı başına sanat ve ustalık işidir. İnsan hassasiyeti ve el emeği, bilgi ve tecrübe ile insan gücü kullanılarak yapılan ayakkabılara el yapımı denir. El yapımı ayakkabılar kesinlikle en kaliteli ve en uzun ömürlü olan ürünlerdir. Günümüzde pek çok üründe olduğu gibi ayakkabı üretiminde de fabrikasyon yani makine üretimi yaygınlaşmış durumdadır.

El Yapımı Kaliteli Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıda makine üretimleri sağlıksız ve çabuk deforme olan ürünler olduğu için, mümkün mertebe el yapımı işçilikten yana tercihte bulunmanız, hem ayak sağlığınız hem de aldığınız ürünün uzun ömürlü olması için önemli tercih sebebidir.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıda Malzeme Kalitesinin Önemi

Ayakkabı üretiminde kalitesiz malzemeler kullanılması ürünün görünümüne hemen belli eder. Saya kısmında dikişlerin düzensizliği, derideki kırışmalar ve soyulmalar, alt kısmında taban veya köselesinde kırılma ve kopmalar gibi. Birde deri yerine kullanılan emitasyon denilen deri görünümlü plastik üretimli kalitesiz malzemelerdir.

En Şık Erkek Ayakkabı Modelleri

Bu malzemeler ayak sağlığınızı bozduğu gibi ayakkabının görünüm olarak çok kısa sürede deforme olmasına neden olur. Bu yüzden mutlaka ayakkabı seçimlerinizde hakiki deri ve hakiki kösele kullanıldığından emin olun ve tercihinizi bu ürünlerden yana yapın.

Tasarım Harikası Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı Üretiminde Şık Tasarım Aksesuarların Kullanılması

Ayakkabılarınız günlük kullanıma ihtiyaç duyduğunuz gibi görünümünüzde de aksesuar görevi üstlenmektedir. Bu sebepten kullanılan aksesuarların uyumu, renk uyumları ve tarzı çok önemlidir. Günümüzde artık kombin edilmesi zorunlu hale gelmiş ürünlerin başında, ayakkabı ve kemer ikilisi hatta saatinizin rengi dahil kombin edilmesi gereken ürünlerdir. Bağcıklı modeller, lastikli ve tokalı modeller genellikle erkek ayakkabı üretiminde tercih edilen aksesuarların başında gelir.

İsteğe Özel Erkek Tasarım Ayakkabılar

Türkiye’de Kaliteli El Yapımı Ayakkabı Yapan Firmalar

Ülkemizde ayakkabı imalatı yapan firmalar genellikle çoklu üretim yapan fabrikasyon makineleşmiş üretim yapan markalar oldukça çoğalmıştır. Kişiye özel el yapımı ayakkabı imalatı konusunda işinin ehli ustaların sanatı ve tecrübeleri ile yapılan ürünler oldukça değerli kıymetlidir.

Konforlu Şık Tasarım Erkek Ayakkabılar

Makine yerine el montası, elde dikim saraçlar, hakiki el yapımı köseleler ayakkabı kalitesi için en önemli işlemlerdir.1974 yılından bu yana el yapımı ayakkabı üretimi konusunda büyük bir marka olan Asil Kundura yurt içi ve yurt dışında bir çok ayakkabı tutkunları için en bilindik ve özel bir markadır.

El Yapımı Şık Tasarımlar

Türkiye’den Avrupa’ya Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Firmalar

Avrupa’nın ve dünyanın pek çok ülkesine tamamen yerli üretim ve el yapımı işçilik ile üretim yapan dev bir lider firma olan Asil Kundura, üretiminde olan kişiye özel sipariş yöntemi ile yaptığı ayakkabılar pek çok ülkeye adrese teslim gönderilmektedir. Ayak ölçünüze birebir ürettiğimiz size özel kalıplar sayesinde ayaklarınıza birebir yapılan ayakkabılar, uzun yıllar zevkle ve memnuniyetle giyebileceğiniz ürünlerdir.

Hakiki Deri Erkek Ayakkabılar

Kişiye Özel El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Tamamen özel olarak üretilmiş hakiki dana derisi ve hakiki dana astarlar kullanarak yaptığımız ayakkabıların, kalitesini ve kullanım rahatlığını yaşamak mutlaka sizi kaliteli ayakkabı kullanımında en önemli tecrübeyi yaşamanıza sebep olacaktır. İnternet alışverişinde, gerek yurt içi ve yurt dışı siparişlerde sorunsuz teslimat ve güvenilir standartlarımız sayesinde 7 ila 12 iş günü arasında tarafınıza teslim edilir. İnstagram ve Facebook sayfamızdan bizleri takip edebilir, ürün çalışmalarımızı görsel inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımız üzerinden bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi