Avrupa’da Özel Sipariş Ayakkabı Üretimi

Avrupa’da Özel Sipariş Ayakkabı Üretimi

Kişiye göre özel ayakkabı ve bot siparişinde 1. Sınıf kalite dünya standartlarında özel sipariş üretimlerimiz, el yapımı işçiliği kalitesinde en sıra dışı ve en özel tasarım ayakkabı ve bot modellerimiz siz ayakkabı sever müşterilerimizin yoğun ilgisi ve beğenisi ile karşılaşıyor. Türkiye’ de yerli üretim ve el yapımı işçilik kalitesi olarak dev bir marka olan Asil Kundura, kişiye özel 1. Sınıf kalitede sipariş üretimi olarak en ünlü firmadır. 1974 yılından günümüze uzanan üretim tarihi, gerek tecrübesi gerekse, işinin ehli usta çalışanları ile dünyanın en kaliteli el yapımı ayakkabı ve bot üretimini gerçekleştirmektedir. Yurt içi ve yurt dışında sayılı bir çok Avrupa ülkesine kişiye özel sipariş hizmeti veriyoruz. Almanya’ da ki bir çok ayakkabı sever müşterimize sıra dışı özel tasarım siparişler üretiyor ve teslim ediyoruz.

Özel Tasarım Hakiki Deri Ayakkabı Üretimi

Hakiki Deri Ayakkabı Siparişi

Siz müşterilerimize özel olarak üretmiş olduğumuz tarz ve şık modeller arasında büyük bir ilgi ve memnuniyet gören alternatifler arasında bağcık seçenekli modellerimizdir. Kullanım yönlerinden hem kolay ve de konforu yansıtan bu özel tasarım modellerimizde özellikle ayaklarınızı saran yapısı ile kış soğuklarında ayaklarınızı sıcacık tutar. Özel üretmiş olduğumuz kauçuk dolgulu el yapımı kösele taban seçeneklerimiz ile kaydırmaz taban ve su geçirmez özelliklerine sahiptir. Özel Örgü deri çeşitlerimiz ile oldukça tarz hissettirebilen modellerimizdendir. Siz değerli müşterilerimize kusursuz bir performans alabileceğiniz bir görünümünüzde bir farklılık ve ayrıcalık katabilecek bu özel tasarım ürünlere sahip olabilmek için bizim ile mutlaka 0534 526 79 07 WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Ayakkabı Siparişi

Ayak Yapısına Uygun Özel Sipariş Ayakkabı Seçenekleri

Günlük olarak ve sosyal yaşantınızda fark yaratan bir görünüme sahip olmak ve size kendinizi iyi hissettirecek yenilikler yaşatabilirsiniz. Dış görüntünüzde dikkat çeken en önemli unsur ihtiyaçlarınızın başında ayakkabılarınız gelir. Elbiselerinizi uyumlu model ve tasarım seçimleriniz ile birlikte ayrıca renk uyumu da şıklığınızı da bir o kadar farklı hissettirecek düzeyde olmalıdır. Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz klasik ayakkabı modellerimiz, ile birbirinden farklı model seçenekleri, sınırsız ve renk alternatifleri, ile eşsiz tasarım alternatiflerimizle ilgili tamamen yerli üretim standartlarına uygun olarak sizler için hazırlamaktayız. Modeller siparişleriniz tamamen hakiki deriden ve el yapımı köseleden üretilmektedir. Dünya standartlarına göre el yapımı ve işçilik kalitemiz ile ürün çizgimizi ülkemiz dışına Avrupa’nın ve bir çok sayılı ülkesinde siz ayakkabı sever müşterilerimize kadar ulaştırılmaktadır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi